kobieta

Ubieranie się do pracy to niełatwe zadanie. Po długich spotkaniach, nocnych zmianach i dotrzymywaniu terminów, nadal musisz wyglądać dobrze. Właśnie wtedy makijaż przychodzi Ci na ratunek. Makijaż to Twój najlepszy przyjaciel w pracy. Świetnie ukrywa cienie pod oczami, ślady stresu, niechlujnie ułożone włosy i matową skórę. Jednak przesadzenie z makijażem w pracy może zepsuć efekt. Oto nasza lista wskazówek dotyczących makijażu biurowego, które sprawią, że będziesz wyglądać pięknie każdego dnia.

Makijaż do biura – postaw na profesjonalne kosmetyki

Makijaż do biura rządzi się swoimi prawami. Jeśli chcesz każdego dnia wyglądać jak najbardziej profesjonalnie – postaw na profesjonalne kosmetyki znanych i cenionych marek. Najwyższej jakości produkty sprawią, że makijaż będzie trwały i jednocześnie naturalny. Sprawdź ofertę drogerii internetowej GazeMee.

Makijaż do biura – krok po kroku

Oczyszczanie skóry twarzy

Po pierwsze! Codziennie rano umyj twarz płynem do mycia twarzy odpowiednim dla Twojego typu skóry. Spryskaj twarz znaczną ilością letniej wody podczas oczyszczania, aby usunąć nadmiar oleju i martwy naskórek z twarzy. Osusz ją miękkim ręcznikiem.

Nawilżaj skórę

Używaj kremu nawilżającego przeznaczonego do Twojego typu skóry. Nawilżanie rano sprawia, że skóra jest nawilżona przez cały dzień i dłużej zachowuje elastyczność. Do nawilżania możesz używać żelu, kremu lub balsamu.

Zastosuj korektor, jeśli to konieczne

Jeśli nie jesteś obdarzona nieskazitelną skórą, korektor jest niezbędnym elementem Twojego biurowego zestawu do makijażu. Nałóż korektor, najlepiej kremowy, na cienie pod oczami, ślady po trądziku lub plamy i sprytnie ukryj niedoskonałości. Nałóż korektor palcami bez wysiłku, aby uzyskać perfekcyjne wykończenie i naturalny wygląd.

Wybierz właściwy podkład lub krem BB

Jeśli w biurowym zestawie do makijażu masz krem BB, nie potrzebujesz już filtra przeciwsłonecznego i podkładu. Kremy BB są nasycone filtrem SPF, który chroni skórę przed poparzeniem słonecznym. Pokrywa plamy i daje równomierny ton do skóry. Zastosuj krem BB, aby uzyskać promienną skórę przed wyjściem do pracy.

Podkreśl swoje oczy

Żaden makijaż nie jest kompletny bez makijażu oczu i jest on nieodłączną częścią biurowych porad dotyczących makijażu. Noszenie cienia do powiek do pracy jest opcjonalne, ale jeśli już to robisz, wybieraj delikatne odcienie, najlepiej brązowe lub brązowe. Oczy podkreśl eye-linerem. Dolną powiekę podkreśl za pomocą kredki. Górna powieka może być podkreślona cieniem, kredką żelową lub eyelinerem. Makijaż oczu zakończ nałożeniem tuszu do rzęs.

Dodaj koloru swoim ustom

Matowa pomadka w kolorze nude jest najlepszym rozwiązaniem w makijażu korporacyjnym. Matowe pomadki utrzymują się dłużej niż te błyszczące i nadają makijażowi profesjonalny charakter. Wybierz matowy odcień szminki odpowiedni do biura i pozwól swoim ustom mówić. Staraj się unikać jaskrawych kolorów. Do pracy noś ze sobą błyszczyk.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/04/adult-1850703_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2021/04/adult-1850703_1280-420x280.jpgBeauty WomenMakijażkobieta,make up,makijaż,urodaUbieranie się do pracy to niełatwe zadanie. Po długich spotkaniach, nocnych zmianach i dotrzymywaniu terminów, nadal musisz wyglądać dobrze. Właśnie wtedy makijaż przychodzi Ci na ratunek. Makijaż to Twój najlepszy przyjaciel w pracy. Świetnie ukrywa cienie pod oczami, ślady stresu, niechlujnie ułożone włosy i matową skórę. Jednak przesadzenie z...