prezent

Często przed wyjściami z powodu jakiejś okazji, przed ważną uroczystością, randką, czy zwykłą kolacją zastanawiamy się na początek w co się ubrać. Kiedy już to wiemy, staramy się pomyśleć o makijażu, który dopełni całą stylizację i będziemy się w nim dobrze czuły. Chcemy także olśniewać i czuć się tymi najpiękniejszymi w otoczeniu wielu kobiet. Jak najlepiej zrobić makijaż, kiedy postanowiłyśmy, że ubierzemy się w granatową sukienkę?

Granatowe stylizacje hitem sezonu jesień/zima 2017/2018

Ten kolor będzie hitem nadchodzącego wielkimi krokami sezonu. Granatowy, niebieski, turkusowy… Wszystkie odcienie niebieskiego zawarte w jednej stylizacji? Czemu nie?! Na ulicach jak i na wybiegach królować będą niebieskie total looki. Dlatego wybór granatowej sukienki nie będzie szczytem bezguścia. Wręcz przeciwnie, będziemy najmodniej ubranymi kobietami na salonach. Granatowy można łączyć spokojnie z wieloma kolorami. Mogą to być biele, czerwienie, bordo, róż, zieleń, a co ciekawsze, nawet czarne ubrania dobrze skomponują się z tymi granatowymi. Granat jest wybierany chętniej niż czerń, ponieważ pasuje do większości typów urody.

O czym trzeba pamiętać, kiedy chcemy zrobić dobry makijaż do granatowej sukienki?

Eksperci z Make up in the City– w przypadku makijażu do granatowej sukienki zalecają, aby po pierwsze pamiętać o tym, że kolor sukienki i dopasowanie do niego makijażu jest ważne. Nie można jednak zapomnieć  o tym, żeby make-up był odpowiednio dopasowany do naszej karnacji, a także koloru włosów i proporcji twarzy. Makijaż także powinien być dostosowany do wieku. Inaczej wypada umalować się młodej dziewczynie, jeszcze inaczej dojrzałej kobiecie. Trzeba o tym pamiętać, aby nie wyglądać potem zbyt karykaturalnie.

Jak możemy pomalować się do pracy, kiedy zakładamy granatową sukienkę?

Oczywistym jest, że do pracy nie można zrobić mocnego makijażu, takiego, jakiego można zrobić na wieczorne wyjście. Najlepiej, aby makijaż do pracy wyglądał estetycznie. Był elegancki, ale jednocześnie stonowany i delikatny. Wulgarny wygląd make-upu nie przystoi, aby był wykonany jako ten do pracy. Ten makijaż, który pasuje do granatowej sukienki powinien być odpowiednio dopasowany, będąc przy tym bardzo stylowym. Jak przykładowo możemy się umalować w takiej sytuacji?

  • Jeśli chcemy wyglądać elegancko: najlepszym rozwiązaniem będą brązowe cienie do powiek dopasowane do koloru oczu i cery. Usta najlepiej delikatnie podkreślić.
  • Jeżeli chcemy zrobić minimalistyczny makijaż: oczy podkreślamy bardzo subtelnie. Usta wtedy mogą być mocniej podkreślone, na przykład czerwoną pomadką. Takie rozwiązanie będzie wyglądało dobrze w przypadku gładkiej cery bez skaz.
  • Jeżeli jednak jesteśmy bardziej odważne: mocno podkreślamy oczy, używamy także eyelinera do pełnego podkreślenia makijażu oczu. Usta najlepiej w tym przypadku będą wyglądały w naturalnym kolorze.

Jaki makijaż możemy zrobić, kiedy idziemy na randkę ubrane w granatową sukienkę?

Kiedy idziemy na randkę, możemy sobie pozwolić na większą dowolność w makijażu. Możemy także pozwolić sobie na bardziej odważny make’up. Niczym złym nie będzie także eksperymentowanie z kolorami. Wszystko zależy od temperamentu kobiety, która szykuje się na ten ważny moment. Jakie mogą być przykłady makijaży na randkę?

  • Jeżeli nie jesteśmy zbyt odważne i chcemy zrobić delikatny makijaż: tutaj stawiamy na delikatny, wręcz naturalny makijaż oczu. Usta wtedy powinny być na przykład koralowe. Będziemy wtedy wyglądać świeżo, dziewczęco i subtelnie.
  • Jeżeli lubimy eksperymentować ze srebrnymi odcieniami: używamy ich w odpowiednich odcieniach na powiekach. Wtedy usta tylko delikatnie podkreślamy. Srebrny kolor świetnie współgra z granatowym odcieniem sukienki.
  • Jeżeli chodzi o róż do policzków: mocno podkreślone policzki, a także na przykład różowe usta będą bardzo odważne, ale także świetnie będą komponowały się z sukienką.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/veneo_edibazzar_grafika-artykul_20170131.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/02/veneo_edibazzar_grafika-artykul_20170131-420x272.pngBeauty WomenMakijażkobieta,makijaż,urodaCzęsto przed wyjściami z powodu jakiejś okazji, przed ważną uroczystością, randką, czy zwykłą kolacją zastanawiamy się na początek w co się ubrać. Kiedy już to wiemy, staramy się pomyśleć o makijażu, który dopełni całą stylizację i będziemy się w nim dobrze czuły. Chcemy także olśniewać i czuć się tymi...