kobieta

Lasery frakcyjne i ablacyjne swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i niewielkiej inwazyjności. Doskonale radzą sobie z wieloma problemami skóry takimi jak przebarwienia czy niechciany tatuaż. Coraz częściej spotykamy się z polecanymi przez ekspertów laserami Enlighten, postanowiliśmy więc przyjrzeć się im dokładniej.

Lasery CUTERA ENLIGHTENTM PICO

CUTERA ENLIGHTENTM PICO trzeciej generacji reklamuje się jako najnowocześniejszy i najbardziej wszechstronny medyczny system laserowy klasy PREMIUM. Czy tak jest naprawdę? Eksperci medycyny estetycznej Bieńkowscy Clinic używają laserów frakcyjnych w swoich trzech placówkach: Warszawie, Częstochowie i Bydgoszczy. Podkreślają oni, że ENLIGHTEN TRIPLEX PICO amerykańskiej firmy CUTERA stanowi tak naprawdę trzy różne lasery w jednym urządzeniu, co zapewnia lekarzom najszerszy zakres parametrów: najwyższą moc impulsu dostępnego w 3 długościach fali: 532nm, 670nm i 1064nm oraz możliwość pracy w technologii piko- i nanosekundowej, zarówno w trybie klasycznym, jak i frakcyjnym. Laser daje ponadto możliwość pracy w różnych trybach oraz zmiana każdego z parametrów indywidualnie, co znacznie zwiększa możliwości  i skuteczność terapii. Cutera wydała trzy rodzaje lasera, poszerzając maksymalnie możliwości terapeutyczne.

ENLIGHTEN PICO + NANO – laserowe usuwanie tatuażu

Niechciany tatuaż? Nieudany makijaż permanentny? Nowoczesna technologia ENLIGHTEN PICO + NANO to sposób na szybkie, bezpieczne i przede wszystkim skuteczne terapie każdego typu i koloru tatuażu oraz makijażu permanentnego. To metoda nie pozostawiająca na ciele pacjenta przebarwień i blizn, dzięki czemu, po niechcianym tatuażu nie pozostaje w zasadzie żaden ślad. Działanie lasera opiera się na rozbijaniu duże cząstek tatuażu na coraz mniejsze, z którymi dotychczas stosowane lasery nanosekundowe sobie nie radzą. Bardzo drobne cząsteczki barwnika usunąć można impulsem w technologii pikosekundowej (10-12 sekundy), czyli impulsem trwającym jedną miliardową część sekundy, a więc aż 1000 razy krótszym niż impuls nanosekundowy. Aplikacja energii w tak krótkim czasie wywołuje zjawisko foto-mechaniczne, niszczące barwnik. Laser EnlightenTM TRIPLEX pozwala na emisję fal o trzech różnych długościach, co sprawia, że głębokość penetracji i niszczenie różnych kolorów barwnika odbywa się w sposób skuteczny i – co najważniejsze – bezpieczny. Urządzenie może ponadto usunąć tatuaż lub makijaż permanentny z niemal każdej części ciała.

Pico GENESIS – laserowe usuwanie przebarwień

Na problemy z przebarwieniami skóry specjaliści zalecają terapię Pico GENESIS dedykowaną do leczenia przebarwień, zarówno posłonecznych, hormonalnych, jak i innych łagodnych zmian barwnikowych. Ponieważ eksperci zalecają laser przede wszystkim do usuwania przebarwień, można poniekąd uznać, że “ubocznym skutkiem” jego działania jest redukcja objawów fotostarzenia – pozwala spłycić zmarszczki i odbudować utracony kolagen, widocznie wyrównuje koloryt, zapewniając „świeższy” i bardziej „promienny” wygląd skóry. Laseroterapia jest nieinwazyjna i w zasadzie bezbolesna, a ponadto nie wymaga rekonwalescencji. Efekty dostrzegalne są już po pierwszej sesji zabiegowej poprzez poprawę kolorytu, obkurczenie nadmiernie poszerzonych porów oraz promienną skórę.

Pico MLA – zabiegi laserowe na rozstępy

Terapia Pico MLA to specjalista od przebudowy skóry. Do tego zadania niezbędne jest wykorzystania specjalnej soczewki frakcyjnej. Laseroterapia Pico MLA nie tylko odmładza i ujędrnia skórę, ale także zalecana jest w terapii rozstępów oraz blizn. Eksperci Bieńkowscy Clinic polecają laser frakcyjny Cutera Enlighten Pico MLA osobom, które:

  • pragną odmładzania i odnowy skóry
  • walczą z wiotkością skóry
  • mają blizny atroficzne zwłaszcza potrądzikowe
  • mają rozstępy
  • cierpią na zaburzenia pigmentacji.

Lasery CUTERA ENLIGHTENTM PICO to zdecydowanie metoda na wiele dolegliwości, z którymi do klinik urody zgłaszają się pacjenci. Każdy profesjonalny gabinet medycyny estetycznej powinien w swojej ofercie posiadać tak bezpieczne i niezawodne urządzenie.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/10/kobieta-1200x800.jpeghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/10/kobieta-420x280.jpegBeauty WomenUrodalaser,urodaLasery frakcyjne i ablacyjne swoją popularność zawdzięczają przede wszystkim zachowaniu najwyższego poziomu bezpieczeństwa i niewielkiej inwazyjności. Doskonale radzą sobie z wieloma problemami skóry takimi jak przebarwienia czy niechciany tatuaż. Coraz częściej spotykamy się z polecanymi przez ekspertów laserami Enlighten, postanowiliśmy więc przyjrzeć się im dokładniej. Lasery CUTERA ENLIGHTENTM PICO CUTERA ENLIGHTENTM...