oczy

Borykasz się z problemem opadających powiek. Wraz z upływem czasu ów kłopot wciąż się pogłębia, zaś oczy wyglądają po prostu nieestetycznie? Istnieje wiele metod dzięki którym możesz raz na zawsze pożegnać się z brzydkimi powiekami. Najskuteczniejszym sposobem jest jednak laserowy bezoperacyjny lifting powiek.

Skuteczny i bezinwazyjny zabieg

Laserowy bezoperacyjny lifting powiek to jedna z najbardziej innowacyjnych, skutecznych metod. Zauważyć należy, że jest bezinwazyjny i bardzo skutecznie zastępuje wszystkie tradycyjne metody chirurgicznego liftingu. W czasie zabiegu wykorzystuje się zaawansowane techniki laserowe, dzięki czemu można dogłębnie zregenerować skórę. W efekcie otrzymujemy wygładzenie skóry jej ujędrnienie i napięcie.

Doskonale wiemy, jak bardzo skóra wokół oczu jest delikatna i wrażliwa na upływający czas. Pojawiają się pierwsze kurze łapki, zmarszczki, a powieki opadają. Tym samym cała nasza twarz wygląda na starszą, aniżeli jest w rzeczywistości.

Koncepcja liftingu powiek z pomocą lasera

Laserowy bezoperacyjny lifting powiek w Vesunie i jego efekty to nowoczesna koncepcja, która opiera się na czterech głównych założeniach:

  • Przywrócenie anatomicznego kształtu powiek
  • Przeprowadzenie zabiegu bez cięcia i szwów
  • Minimalne ryzyko powikłań
  • Szybki efekt liftingu, dzięki czemu powieki stają się uniesione, a skóra wygląda młodziej

Kto może skorzystać z zabiegu?

Zabieg laserowego liftingu powiek, to metoda, dzięki której możemy zredukować zmarszczki oraz poprawić napięcie skóry. Jeżeli poddamy się liftingowi znów możemy uzyskać młodą i piękną skórę a przede wszystkim poprawić nasz wygląd. Efekt można uzyskać nie tylko w całości bezinwazyjnie, ale również w bardzo krótkim czasie. Co więcej, praktycznie nie jesteśmy narażeni na powikłania po zabiegu, jakie to często mają miejsce w czasie stosowania metod chirurgicznych. Z zabiegu może skorzystać niemalże każdy z nas. Jedynymi przeciwskazaniami do wykonania zabiegu są:

  • choroby nowotworowe
  • skłonność do bliznowców
  • problemy z krzepliwością krwi

Zanim zostanie wykonany zabieg, używa się dla efektu znieczulenia specjalnego kremu. W ciągu godziny sprawia on, że przestajemy odczuwać jakikolwiek dyskomfort w czasie liftingu.

Efekty po wykonaniu liftingu

W pierwszych chwilach po zabiegu, naturalnym zjawiskiem jest pojawienie się obrzęku i rumienia. Mogą również pojawić się niewielkie strupki. Proces gojenia trwa 5-7 dni. Warto jednak zauważyć, że pierwszy i zarazem optymalny efekt zabiegu jest dostrzegalny już zaledwie po kilku dniach. Z kolei kompletna przebudowa i regeneracja skóry następują po około 4 miesiącach. Aby uzyskać znakomite efekty wystarczy jeden bezinwazyjny zabieg.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-e1503134888211.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-420x278.jpgBeauty WomenUrodakosmetyka,lifting powiek,oczy,urodaBorykasz się z problemem opadających powiek. Wraz z upływem czasu ów kłopot wciąż się pogłębia, zaś oczy wyglądają po prostu nieestetycznie? Istnieje wiele metod dzięki którym możesz raz na zawsze pożegnać się z brzydkimi powiekami. Najskuteczniejszym sposobem jest jednak laserowy bezoperacyjny lifting powiek. Skuteczny i bezinwazyjny zabieg Laserowy bezoperacyjny lifting powiek...