paznokcie

Manicure oraz pedicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych staje się coraz popularniejszy i coraz częściej się go wykonuje. Nic w tym dziwnego – posiada bardzo wiele zalet, do których przede wszystkim można zaliczyć jego trwałość. Lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości tradycyjnego, dobrze wszystkim znanego lakieru do paznokci oraz żelu soak off. Z tego też względu taki rodzaj lakieru czasem nazywa się także lakierem żelowym. Decydując się na zakup lakieru hybrydowego warto wybrać lakiery Polish Hybrid, które charakteryzują się wysoką jakością, a także są dostępne w wielu pięknych kolorach, zgromadzonych w ramach kolekcji tematycznych.

Trwałe lakiery hybrydowe i ich niewątpliwe zalety

Lakiery hybrydowe charakteryzują się wysokim połyskiem, a także szeroką gamą wspaniale nasyconych, intensywnych kolorów. Jednakże ich cechą charakterystyczną jest fakt, że każdą naniesioną na płytkę paznokcia warstwę lakieru trzeba utwardzać w specjalnej, dedykowanej do tego lampie UV około 2-3 minuty. Lakiery te, nakładane warstwa po warstwie z wykorzystaniem lakieru bazowego, lakieru koloryzującego oraz topu tworzą grubą warstwę lakieru, który nie odpryskuje i bardzo dobrze trzyma się płytki paznokcia. Tak wykonany manicure może utrzymać się w nienagannym stanie nawet 2 – 3 tygodnie czasu i to właśnie ze względu na tę trwałość w porównaniu do klasycznych lakierów, hybryda staje się coraz popularniejsza.

Manicure hybrydowy może być wykonywany w specjalnym gabinecie kosmetycznym, ale też jeśli posiadamy takie umiejętności – możemy wykonać go samodzielnie w domu. W momencie, kiedy przyjdzie czas, aby pozbyć się warstwy lakieru na przykład ze względu na to, że pojawił się już spory odrost płytki paznokcia, można zastosować aceton kosmetyczny, który pomoże w zdjęciu lakieru. Warto pamiętać o tym, że aby móc taki manicure wykonywać samodzielnie, trzeba zaopatrzyć się nie tylko w komplet lakierów, ale i w samą lampę, a także potrzebne nożyczki, cążki do paznokci i pilniczki, dzięki którym będzie można w odpowiedni sposób przygotować paznokcie na nałożenie lakieru.

Polskie lakiery hybrydowe – dlaczego akurat one?

Samodzielnie wybierając lakier hybrydowy zazwyczaj zależy nam na odpowiedniej jego cenie, pięknym kolorze, a także tej niesamowitej trwałości i wytrzymałości, za którą przede wszystkim cenimy hybrydy. Dlatego też marka Polish Hybrid sprawdzi się w tym przypadku idealnie, a dostępną paletę kolorów można zobaczyć już teraz na stronie http://polishhybrid.pl/.

W obecnej ofercie Polish Hybrid można znaleźć coś idealnego na każdą okazję. Z jednej strony do naszej dyspozycji pozostaje kolekcja biznesowa ze stonowanymi beżami oraz szarościami, ale też dostępne są kolekcje imprezowe z dodatkiem błyszczących i mieniących się drobinek. W końcu, można tutaj znaleźć kolory dedykowane na sezon zimowy, tak jak i kolekcje letnie oraz neonowe. Lakiery te są trwałe i nie ścierają się, a co ważne, przez cały czas ich noszenia zachowują niesamowity połysk.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/11/coffee-3236572_1920-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/11/coffee-3236572_1920-420x280.jpgBeauty WomenUrodamanicure,paznokcie,urodaManicure oraz pedicure z wykorzystaniem lakierów hybrydowych staje się coraz popularniejszy i coraz częściej się go wykonuje. Nic w tym dziwnego - posiada bardzo wiele zalet, do których przede wszystkim można zaliczyć jego trwałość. Lakiery hybrydowe łączą w sobie właściwości tradycyjnego, dobrze wszystkim znanego lakieru do paznokci oraz żelu...