zmarszczki

L’Oreal Professionnel Dialight to produkt powstały z myślą o tych, którzy pragną odświeżenia koloru, ale zmagają się z włosami uwrażliwionymi. Dialight to koloryzacja ton w ton bez amoniaku przeznaczona dla pasm delikatnych, by wydobyć z nich to, co najpiękniejsze, nie narażając ich na dodatkowe destrukcyjne działania. Jeśli masz włosy podatne na zniszczenia i chcesz urozmaicić ich odcień, sprawdź, w którym salonie w twojej okolicy wykonywana jest koloryzacja przy pomocy Dialight ton w ton od L’Oreal.

L’Oreal Professionnel Dialight — jak to działa?

Farby do włosów od L’Oreal to propozycja dla tych, których włosy nie są w idealnej kondycji. Każde farbowanie włosów osłabia ich kondycję, a to przez obecność amoniaku w składzie większości farb. Są na rynku jednak także farby bez amoniaku. Dialight jest tego przykładem. Produkt ten to kwasowy krem-żel koloryzujący, bezpieczny dla skóry głowy oraz włosów. Działanie kosmetyku polega na tym, że włókno włosa pęcznieje,  następnie barwnik wnika do środka włosa, rozwijając się tam razem z barwnikami już w nim będącymi. Nie powoduje to rozjaśnienia koloru ani jego przyciemnienia – koloryzacja włosów przebiega na tym samym poziomie koloru, na którym jest odcień wyjściowy. Dzięki kwasowemu pH łuski włosa zostają dokładnie domknięte, a sam włos wygładzony.

Efekty po farbowaniu Dialight:

  • odżywione, wygładzone włosy na całej długości
  • odświeżenie koloru, nadanie refleksów, poprawa odcienia wyjściowego włosów
  • połysk
  • pokrycie do 30% siwych włosów
  • brak podrażnień skóry głowy i zniszczeń na włosach
  • kolor utrzymuje się do 6 tygodni

Włosy uwrażliwione

Jeśli twoje włosy nie reagują na większośc zabiegów pielęgnacyjncyh, które na nich przeprowadzasz, są nieustannie suche i nie mają połysku, a po koloryzacji wyglądają jeszcze gorzej – to znak, że możesz być posiadaczką włosów nadwrażliwych. Są to często pukle wielokrotnie farbowane i przez to ich kondycja zostaje osłabiona. Do takiego typu pasm można zaliczyć także włosy poddawane zabiegom rozjaśniania czy dekoloryzacji oraz te, na których często przeprowadzane są zabiegi fryzjerskie, z użyciem ciepła. Dobrze jest postawić na odpowiednią pielęgnację włosów i nakładanie bogatych odżywek, masek i olejków. Troska o pasma powinna także obejmować ochronę włosów przed ciepłem oraz czynnikami zewnętrznymi. Włosów delikatnych nie warto męczyć inwazyjnym farbowaniem, najlepszym wyborem dla nich jest więc farbowanie naturalne i farba bez amoniaku, taka jak Dialight. Refleksy uzyskane za pomocą zmiany koloru włosów w salonie fryzjerskim odświeżą wygląd pasm i nadadzą im piękny blask.

Koloryzacja ton w ton

Farbowanie ton w ton to alternatywa dla tradycyjnej koloryzacji włosów. Polega na lekkiej zmianie koloru, ale na tym samym poziomie, czyli nie przyciemnia ani nie rozjaśnia włosów. Efekty, jakie można osiągnąć za pomocą farb L’Oreal Professionnel Dialight są bardzo naturalne, ale pozwalają wydobyć z włosów piękno i nadać im ciekawego wyglądu. Farbowanie powinno być przeprowadzane w salonie piękności przez doświadczonego fryzjera, by efekty były jak najlepsze. Co ważne, produkt L’Oreal Professionnel Dialight pozbawiony jest amoniaku, dzięki czemu nie niszczy włosów i jest delikatny dla skóry głowy.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/zmarszczki-mimiczne.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/zmarszczki-mimiczne-420x280.jpgBeauty WomenWłosyfarba,koloryzacja,uroda,włosyL’Oreal Professionnel Dialight to produkt powstały z myślą o tych, którzy pragną odświeżenia koloru, ale zmagają się z włosami uwrażliwionymi. Dialight to koloryzacja ton w ton bez amoniaku przeznaczona dla pasm delikatnych, by wydobyć z nich to, co najpiękniejsze, nie narażając ich na dodatkowe destrukcyjne działania. Jeśli masz włosy...