narty

Twoją pasją są narty? Włochy, a konkretnie włoskie dolomity oferują jedne z najbardziej popularnych stoków narciarskich w Europie. Pomyśl, że mógłbyś tam pojechać w dobrej cenie, w gronie młodych ludzi, z wykwalifikowanymi instruktorami i gośćmi specjalnymi. Brzmi nieźle? Poznaj sposób na narty według Taksidi.

Najlepsze miejscówki na narty – Włochy

Ekipa Taksidi to młode wilki, które uwielbiają aktywnie spędzać czas. Dlatego w tym biurze podróży nic nie jest przypadkowe. Przed wyjazdem miejscówki na narty (Włochy) są dokładnie sprawdzane i oceniane pod każdym kątem. W ich ofercie znajdziesz aż 16 urokliwych miejscowości, które możesz wybrać za swój cel. Każda z nich jest dokładnie opisana na stronie internetowej – z charakterystyką i mapami szlaków, zdjęciami okolicy i atrakcjami na mieście. Półwysep Apeniński słynie z pysznego jedzenia, alpejskiej gościnności i niesamowitej natury (Dolomity wpisano na listę światowego dziedzictwa natury UNESCO). Wszystko to zapowiada wypad doskonały!

Narty (Włochy) nawet dla początkujących

Taksidi na każdy swój wyjazd zabiera wykwalifikowaną kadrę instruktorów, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników, a także szkolą ich w szlachetniej sztuce szusowania po stoku. Pierwszego dnia wyjazdu uczestnicy są dzieleni na małe grupy, zgodnie ze poziomem zaawansowania. Dzięki temu masz pewność i komfort, że nie będziesz się nudził w swojej grupie. Zaawansowani narciarze także dowiedzą się nowych rzeczy, ponieważ instruktorzy chętnie podzielą się z nimi swoimi trikami.

Kto jeździ na narty (Włochy) z Taksidi

Na wypady z Taksidi jeżdżą młodzi ludzie, który uwielbiają poznawać nowe osoby i integrować się w pięknych okolicznościach przyrody. Aktywny wypoczynek byłby niepełny bez dodatkowych atrakcji, których organizator zapewnia mnóstwo. Na narty – Włochy – Taksidi zabiera ze sobą gości specjalnych, którzy ubarwiają każdy wyjazd. Mogą to być znani JD-e, somelierzy, artyści, masażyści, a nawet zawodnicy polskiej kadry Ski&Snb. Podczas urlopu będziesz mógł też skorzystać z licznych warsztatów – np. barmańskich lub pokerowych, a także wyszaleć się podczas wieczornych koncertów. Jadąc na narty, wybierz Taksidi i znajdź swoje idealne połączenie odpoczynku i rozrywki ze znajomymi!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/12/taksidi.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/12/taksidi-420x155.jpgBeauty WomenLifestylenarty,urlop,wypoczynekTwoją pasją są narty? Włochy, a konkretnie włoskie dolomity oferują jedne z najbardziej popularnych stoków narciarskich w Europie. Pomyśl, że mógłbyś tam pojechać w dobrej cenie, w gronie młodych ludzi, z wykwalifikowanymi instruktorami i gośćmi specjalnymi. Brzmi nieźle? Poznaj sposób na narty według Taksidi. Najlepsze miejscówki na narty – Włochy Ekipa...