sukienka

Wiele z nas skrycie kocha się w stylu vintage. Nie zawsze jednak wiemy jaki model wybrać, jakie dodatki będą pasować do sukienki vintage oraz na jaką okazję możemy taką sukienkę ubrać. Niepewność jest jednak jedyną przeszkodą, która stoi nam na drodze. Wszystkie wątpliwości szybko rozwiejemy, aby każda kobieta wiedziała, jaką sukienkę vintage wybrać.

Vintage musiał cechować się pewną spójnością epoki oraz jednolitością stylu, aby być za taki uważany. Obecnie „staromodne” ubrania czy nawet fasony wracają. Wiele osób chce w ten sposób wyrazić siebie. Retro sukienki nawiązują więc do kobiecości, seksapilu oraz atrakcyjności, za czym współczesne kobiety często tęsknią.

Retro sukienki- o czym musimy pamiętać?

Najczęściej wybierając sukienki vintage myślimy o ich kroju. Oczywiście możemy inspirować się kolorami, dodatkami czy wzornictwem, jednak najczęściej wybieramy nowoczesne sukienki o kroju w stylu retro. Warto pamiętać, że cała stylizacja nie może być utrzymana w staromodnym stylu. Powinna być ona efektownie przełamana nowoczesnymi dodatkami, takimi jak czarna, skórzana kurtka, klasyczne szpilki czy kopertówka. Dzięki temu cała stylizacje będzie wyglądała modnie, a my atrakcyjnie.

Sukienki vintage- jakie wybrać?

Sukienka powinna być jedynym i najmocniejszym akcentem naszej retro stylizacji. Wiemy już, że najważniejszy jest jej krój. Jakie sukienki są więc najbardziej popularne? Na pierwszy plan zawsze wysuwają się sukienki rozkloszowane. Pięknie podkreślają one kobiecą talię. Dodatkowo eksponują dekolt co dodaje całej stylizacji seksapilu. Bardzo ciekawym krojem jest także charakterystyczny model pudełkowy. Są to sukienki niezwykle proste, o tej samej szerokości u góry, jak i na dole materiału. Efektowność tej sukienki leży głównie po stronie dodatków, ale także rodzaju wykorzystanego materiału. Zazwyczaj do podkreślenia kroju używane są koronki lub plisowanie. Kobiety często wybierają także bardziej zabudowane modele ze stójką, które świetnie sprawdzają się w pracy.

Retro sukienki-uniwersalne w każdym calu!

Sukienki vintage zazwyczaj sięgają do kolan. Dzięki temu każda sylwetka prezentuje się w nich niezwykle korzystnie. Sukienki delikatnie odsłaniają kolana i pięknie eksponują nasze nogi. Ponadto, są to sukienki podkreślające kobiecą talię, dzięki czemu będzie ona dobrze leżała na każdej figurze.

Eksperymentuj!

Moda na styl vintage nie jest ściśle określona, dlatego wiele osób eksperymentuje ze swoim stylem. Warto spróbować nie tylko dawnych krojów, ale także kolorystyki czy dodatków. Pięknie na każdej kobiecej sylwetce będą prezentowały się sukienki w groszki czy w intensywnych, rzucających się w oczach kolorach. Wszystko zależy od naszego temperamentu oraz okazji, na którą sukienkę zakładamy.

Sukienki vintage znajdziesz w sklepie Quiosque pod linkiem: https://quiosque.pl/sukienki.html.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/sukienka.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/09/sukienka-420x280.jpgBeauty WomenModakobieta,moda,sukienkiWiele z nas skrycie kocha się w stylu vintage. Nie zawsze jednak wiemy jaki model wybrać, jakie dodatki będą pasować do sukienki vintage oraz na jaką okazję możemy taką sukienkę ubrać. Niepewność jest jednak jedyną przeszkodą, która stoi nam na drodze. Wszystkie wątpliwości szybko rozwiejemy, aby każda kobieta wiedziała,...