słodycze

Słodycze – kto z nas nich nie lubi? Niestety, ze względu na wysoką kaloryczność należy pilnować się z ich ilością. Nie oznacza to jednak wcale, że słodkości trzeba całkowicie wyeliminować z diety, ponieważ dzisiaj do dyspozycji jest wiele alternatywnych, niskokalorycznych rozwiązań.

Dobra dieta odchudzająca powinna być zróżnicowana. Powinna również bazować na produktach i smakach lubianych przez tego, kto chce zrzucić nadprogramowe kilogramy. Dlatego też wtedy, gdy poprzednio w menu znajdowało się dużo słodyczy, w takiej sytuacji ich całkowita eliminacja może być trudna i to one mogą kusić najbardziej. Nie trzeba jednak wcale walczyć ze słodyczami, ponieważ można również włączyć do diety dietetyczne słodkości.

Dietetyczne słodycze nie muszą być nudne. Mogą jednocześnie być bardzo pyszne, a przy tym zdrowe, dlatego też włączenie ich do diety odchudzającej, oczywiście, w rozsądnych ilościach, nie będzie miało negatywnych konsekwencji. Wprost przeciwnie, dzięki nim można dostarczyć do organizmu ważne witaminy, minerały, błonnik i inne dobroczynne składniki.

Zdrowe słodkości można przygotowywać samodzielnie – w internecie czeka mnóstwo przepisów na dietetyczne kremy czekoladowe, ciasteczka z dużą ilością błonnika czy nawet ciasta z kremem. Również słodkości tego rodzaju można kupować jako gotowe – są one najlepsze wtedy, gdy chodzi o szybką przekąskę. Doskonale nadają się do pracy, na uczelnię, na wycieczkę czy po prostu do spałaszowania w domu, gdy ma się ochotę na coś słodkiego, ale jednocześnie bez poczucia winy.

W sklepie internetowym Guiltfree.pl można zakupić różnorodne słodycze dietetyczne. Wśród nich znajdują się również batoniki Frupp w różnych smakach do wyboru, między innymi truskawkowym, wiśniowym, marakuja i malinowym. Batoniki Frupp składają się z liofilizowanych owoców o wyśmienitym smaku i aromacie, bez dodatków konserwantów, tłuszczu i soli. Jeden batonik ma tylko 37 kalorii, dlatego od czasu do czasu można zjeść go bez obawy o dodatkowe kilogramy. Batoniki czekają w sklepie internetowym Guiltfree.pl.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/z14117356qslodycze.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/z14117356qslodycze-420x294.jpgBeauty WomenZdrowiedieta,odchudzanie,słodyczeSłodycze – kto z nas nich nie lubi? Niestety, ze względu na wysoką kaloryczność należy pilnować się z ich ilością. Nie oznacza to jednak wcale, że słodkości trzeba całkowicie wyeliminować z diety, ponieważ dzisiaj do dyspozycji jest wiele alternatywnych, niskokalorycznych rozwiązań. Dobra dieta odchudzająca powinna być zróżnicowana. Powinna również bazować...