dieta

Diety pudełkowe niektórych firm pozostawiają wiele do życzenia, jednak można także znaleźć firmy, dla których poniesione koszty i ilość sprzedanych diet nie jest najważniejsza. Firmy, które stawiają na jakość i zadowolenie klienta. Diety te mogą być droższe od innych, lecz czy jest coś cenniejszego i bardziej drogocennego niż nasze zdrowie?

Brak cukru w diecie

Wybierając dietę pudełkową, warto wybrać taką, w której nie znajdziemy cukru. Cukier dodawany jest do wielu różnych produktów i posiłków.  Jego nadmiar w diecie przyczynia się do nadwagi i otyłości, wystąpienia cukrzycy, negatywnie wpływa na pracę wątroby, układu nerwowego i krwionośnego. Można powiedzieć, że cukier powoli wyniszcza cały nasz organizm, dlatego powinniśmy go unikać. Pośród firm cateringowych wiele jest takich, które przestrzegają zasad zdrowego odżywiania i eliminują cukier z diety. W dietach Dietykiety nie znajdziemy cukru. Ich diety zawierają zdrowe i wysokiej jakości produkty pochodzące od sprawdzonych dostawców.

Wysokiej jakości mięso w diecie

Chcąc zdrowo się odżywiać powinniśmy zwracać uwagę na pochodzenie spożywanych produktów. Obecnie, w wielu sklepach możemy spotkać mięso, o którym nie można powiedzieć, że jest zdrowe. Zwierzęta często są faszerowane antybiotykami, GMO oraz paszami przyspieszającymi wzrost. Jako, że mięso jest źródłem łatwo przyswajalnego i pełnowartościowego białka oraz żelaza powinniśmy je spożywać. Mówimy oczywiście o mięsie pochodzącym od rolnika, który dba o zwierzęta i prawidłowo je odżywia. Wysokiej jakości mięso możemy znaleźć także w dietach pudełkowych i tylko takie diety powinniśmy wybierać.

Brak chemicznych dodatków

Mimo rozwoju cywilizacji i pogłębieniu wiedzy na temat zdrowego odżywiania, w sklepach możemy znaleźć mnóstwo produktów pełnych chemicznych dodatków. Wszelkie konserwanty, polepszacze smaku, barwniki czy aromaty nie są obojętne dla naszego zdrowia. Spożywając żywność wysoko przetworzoną, zawierającą niezdrowe dodatki narażamy się na wystąpienie różnych dolegliwości i schorzeń. Na szczęście na rynku możemy znaleźć firmy cateringowe, których diety pozbawione są niezdrowych dodatków. Catering dietetyczny zawierają tylko wysokiej jakości mięso, sezonowe warzywa i owoce, kiszonki, pełnoziarniste pieczywo, jajka z wolnego wybiegu oraz jednoskładnikowe przyprawy.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/nuridieta_photo-1200x784.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/nuridieta_photo-420x274.pngBeauty WomenOdchudzaniedieta,odchudzanieDiety pudełkowe niektórych firm pozostawiają wiele do życzenia, jednak można także znaleźć firmy, dla których poniesione koszty i ilość sprzedanych diet nie jest najważniejsza. Firmy, które stawiają na jakość i zadowolenie klienta. Diety te mogą być droższe od innych, lecz czy jest coś cenniejszego i bardziej drogocennego niż nasze...