żakiet

Żakiet jest jednym z podstawowych elementów garderoby każdej eleganckiej kobiety. Doskonale nadaje się do pracy i na co dzień, ponieważ można zestawiać go z wieloma różnymi ubraniami i dodatkami.

W sklepach można znaleźć wiele różnego rodzaju żakiety w wielu fasonach i kolorach. Jednak nie zawsze znalezienie idealnego żakietu jest takie łatwe, jak mogłoby się wydawać. Nieodpowiednio dopasowany żakiet nie będzie wyglądał zbyt atrakcyjnie na kobiecej sylwetce – może uwydatniać jej negatywne strony, może nie być wygodny, może też nie być w pełni dopasowany, ponieważ żakiety najczęściej szyte są na kobiety wysokie i szczupłe.

Żakiet skrojony na miarę

Wtedy, gdy nie możesz znaleźć odpowiedniego żakietu dla siebie, pomyśl o zleceniu jego uszycia na wymiar. Wbrew pozorom, wcale nie jest to bardzo wysoka cena. Żakiet skrojony i uszyty przez doświadczonego krawca czy krawcową może stać się prawdziwą perełką w garderobie – nie tylko będzie dopasowany indywidualnie do osoby noszącej to ubranie, ale również może odpowiadać jej pod kątem swojego wzoru i koloru.

Gabardyna na żakiety

Na eleganckie żakiety najczęściej wybierana jest gabardyna. Jest to tkanina bawełniana, mocna, gęsto tkana i o ukośnym splocie, która bardzo dobrze się układa i potrafi modelować sylwetkę. Dzisiaj gabardyna jest używana między innymi na żakiety, spodnie, spódnice, także na odzież wierzchnią oraz na elementy wyposażenia wnętrz, na przykład na poduszki.

Gdzie kupić gabardynę?

Gabardynę można zakupić w wielu różnych sklepach prowadzących sprzedaż tkanin. Warto też pamiętać o tym, że można kupić ją całkowicie przez internet, bez wychodzenia z domu. Co więcej, można zamówić ją w naprawdę niesamowitych wzorach. Wystarczy zajrzeć do sklepu internetowego Cottonbee.pl, który zajmuje się sprzedażą materiałów o oryginalnym wzornictwie. W ofercie sklepu można znaleźć materiały w przyciągających wzrok kolorach, ale można również zlecać wykonanie materiałów na zamówienie zgodnie ze swoim projektem.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Cottonbee.pl.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/pexels-photo-54200-1200x759.jpeghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/pexels-photo-54200-420x266.jpegBeauty WomenModamoda,styl,szycie,żakietŻakiet jest jednym z podstawowych elementów garderoby każdej eleganckiej kobiety. Doskonale nadaje się do pracy i na co dzień, ponieważ można zestawiać go z wieloma różnymi ubraniami i dodatkami. W sklepach można znaleźć wiele różnego rodzaju żakiety w wielu fasonach i kolorach. Jednak nie zawsze znalezienie idealnego żakietu jest takie...