koszula

Koszula męska jest jednym z najważniejszych elementów męskiej garderoby. W szafie powinniśmy mieć przynajmniej kilka różnych koszul dobrych na każdą okazję, nie tylko do pracy, ale również na mniej oficjalne spotkania.

Odpowiednie dobranie koszuli to dla wielu mężczyzn spory problem. Nadal zdarzają się popularne błędy, na przykład zakładanie koszulki z krótkim rękawem pod marynarkę albo noszenie koszulki zupełnie niedopasowanej do typu sylwetki. Dla zdecydowanej większości mężczyzn koszule męskie różnią się pomiędzy sobą tylko kolorem, a tylko niektórzy zwracają uwagę na ważne detale. Podpowiadamy, jak dzielimy koszule i jak dobrać je zależnie od okazji, aby zawsze wyglądać świetnie.

Koszule wizytowe

Są to koszule dobre na spotkania oficjalne, na przykład do pracy, a także na ważne wydarzenia, na przykład na wesela, bankiety oraz inne spotkania, podczas których chcemy wyglądać elegancko.

Koszule wizytowe produkowane są najczęściej z bawełny. W sklepach znajdziemy też modele z poliestru albo z mieszkanki bawełny z poliestrem, ale zwykle są one mniej stylowe, łatwiej się niszczą, mogą nasilać pocenie. Dlatego wtedy, gdy poszukujemy dobrej koszuli wizytowej, nie powinniśmy oszczędzać.

Koszule te mają twardy kołnierzyk, długi rękaw i możemy zwykle kupić je w dwóch fasonach – standardowym oraz slim, czyli dopasowanym. Gdy z kolei chodzi o wzory, wcale nie musimy decydować się na klasyczną biel. Możemy wybrać koszulę w kolorze błękitu, czerni, w kratkę, prążki czy w kropki, oczywiście, pamiętając o tym, by dobrać do niej również stosowny krawat.

Koszule casualowe

Nazywane także koszulami weekendowymi lub sportowymi – doskonałe wtedy, gdy nie idziemy na żadne oficjalne spotkanie, ale na zakupy, spotkanie ze znajomymi, urodziny na luzie.

Koszule męskie casualowe mają już miękkie kołnierzyki, możemy spotkać je w wersji z długim i krótkim rękawkiem. Możemy kupić je w różnych wariantach – jeansowe, z bawełny, z wstawkami z innego materiału, flanelowe.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/koszula-e1493973604453.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/koszula-420x280.jpgBeauty WomenModagarderoba,koszule,mężczyzna,modaKoszula męska jest jednym z najważniejszych elementów męskiej garderoby. W szafie powinniśmy mieć przynajmniej kilka różnych koszul dobrych na każdą okazję, nie tylko do pracy, ale również na mniej oficjalne spotkania. Odpowiednie dobranie koszuli to dla wielu mężczyzn spory problem. Nadal zdarzają się popularne błędy, na przykład zakładanie koszulki z...