tradzik

Niemal każde przedsiębiorstwo organizuje od czasu do czasu imprezy firmowe – dzięki temu pracownicy mogą się lepiej poznać i tym samym integrują się, co później procentuje podczas wspólnego wykonywania obowiązków. O czym warto pamiętać przy organizacji imprezy dla pracowników?

Zadbaj o organizację

Każde przyjęcie, by mogło być udane i dobrze ocenione przez uczestników, musi być najpierw odpowiednio zaplanowane. Po pierwsze, warto dobrze przemyśleć termin imprezy. Jeśli pracownicy pracują od poniedziałku do piątku, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie przyjęcia w weekend, jednak z odpowiednim wyprzedzeniem – tak, by każdy zainteresowany pracownik mógł dostosować swoje plany i zjawić się na imprezie. Jeśli z kolei przedsiębiorstwo jest czynne cały tydzień, a zatrudnione osoby pracują w systemie zmianowym, warto pomyśleć o dniu wolnym dla wszystkich – pracodawca dodatkowo zyska w oczach swych podwładnych. Konieczne jest przemyślenie formy imprezy; latem dobrym pomysłem może być zorganizowanie grilla lub wspólnego biwaku, z kolei zimą świetnie sprawdzi się kulig i ognisko. Należy również zadbać o ewentualny nocleg (jeśli impreza miałaby się odbywać poza miastem) oraz wyżywienie. Z tego względu przygotowania należy rozpocząć znacznie wcześniej – najlepiej od razu po uzgodnieniu terminu.

Powierz organizację imprezy profesjonalistom

Innym rozwiązaniem może być powierzenie zorganizowania imprezy zewnętrznej firmie. Agencja eventowa to w tym przypadku najlepszy wybór. Przedsiębiorca nie musi martwić się o dodatkowe gry i atrakcje, które mają zintegrować pracowników; musi jedynie uzgodnić termin imprezy, liczbę osób i budżet, jakim dysponuje. Agencja eventowa dostosuje program imprezy do oczekiwań klienta oraz zdejmie z niego obowiązek zajmowania się organizacją imprezy. Najczęściej agencje mają znacznie większe możliwości, jeśli chodzi o rezerwację miejsc; dodatkowo scenariusz imprezy jest dopracowany i urozmaicony, co na pewno docenią uczestnicy zabawy.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/10/redukcja-tradziku-ipl.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/10/redukcja-tradziku-ipl-420x336.jpgBeauty WomenLifestylebiznes,impreza,spotkanie\Niemal każde przedsiębiorstwo organizuje od czasu do czasu imprezy firmowe – dzięki temu pracownicy mogą się lepiej poznać i tym samym integrują się, co później procentuje podczas wspólnego wykonywania obowiązków. O czym warto pamiętać przy organizacji imprezy dla pracowników? Zadbaj o organizację Każde przyjęcie, by mogło być udane i dobrze ocenione...