samochód

Fan ekstremalnych przeżyć ucieszy się z lotu na motoparalotni lub paralotni, który zapewnia wspaniałe widoki nawet z wysokości 200 metrów. Strumień powietrza unoszący człowieka w górę na kilka metrów gwarantuje wrażenie swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym. Ciekawym prezentem są również przejażdżki off road lub luksusowymi samochodami.

Najlepszym prezentem dla mężczyzny jest przejażdżka luksusowym lub rzadko spotykanym autem

Prezent na Walentynki dla niego może być niezapomnianym przeżyciem, jeśli osoba obdarowująca wykaże się pomysłowością i znajomością gustu ukochanego. Miłośnik motoryzacji będzie zachwycony, jeśli na walentynki otrzyma możliwość prowadzenia luksusowego lub dość rzadko spotykanego samochodu. Jazda potężnym, pięciotonowym Monster Truckiem na terenie toru wyścigowego z przeszkodami, wzniesieniami i błotnistymi odcinkami odbywa się tuż po szkoleniu z instruktorem jazdy terenowej. Przejażdżka off road pozwoli każdemu kierowcy zweryfikować swoje umiejętności, a cenne wskazówki siedzącego obok szkoleniowca umożliwiają korygowanie najczęściej popełnianych błędów na bieżąco. Tory wyścigowe można pokonywać również legendarnymi i bardzo ekskluzywnymi Ferrari lub Lotusem, które przyspieszają do setki w mniej niż pięć sekund.

Loty w Walentynki: paralotnia, motoparalotnia, tunel aerodynamiczny

Mężczyzna, który nie ma lęku wysokości doceni możliwość uniesienia się w powietrzu, która daje poczucie wolności i zapewnia niezapomniane wrażenia. Najpopularniejsze dostępne tego rodzaju atrakcje to loty:

  • Na paralotni, na miejscu pasażera, w tandemie z instruktorem, udzielającym wcześniej szkolenia. Loty widokowe odbywają się jedynie w korzystnych warunkach atmosferycznych, a szybowanie w powietrzu uchodzi za dość bezpieczny rodzaj spędzania czasu i mało urazowy sport.
  • Na motoparalotni, czyli rodzaju szybowca o miękkim płacie nośnym, połączonym z wózkiem lub siedziskiem z silnikiem spalinowym albo napędem innego typu. Maksymalna wysokość wznoszenia się wynosi około 200 metrów, a średnia prędkość lotu to 40 kilometrów na godzinę.
  • W tunelu aerodynamicznym, dającym wrażenie wolnego spadania, jak po skoku ze spadochronem. Zainstalowany w tubie wentylator umożliwia pokonanie sił grawitacji. Strumieniem powietrza o prędkości nawet 300 kilometrów na godzinę unosi każdego na kilka metrów w górę. Od uczestnika wymagane jest jedynie zachowanie wcześniej omówionych zasad bezpieczeństwa, włożenie kombinezonu, kasku i gogli ochronnych oraz balansowanie ciałem podczas lotu.
http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/car-1376190_1920-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/01/car-1376190_1920-420x280.jpgBeauty WomenLifestylemężczyzna,prezent,walentynkiFan ekstremalnych przeżyć ucieszy się z lotu na motoparalotni lub paralotni, który zapewnia wspaniałe widoki nawet z wysokości 200 metrów. Strumień powietrza unoszący człowieka w górę na kilka metrów gwarantuje wrażenie swobodnego spadania w tunelu aerodynamicznym. Ciekawym prezentem są również przejażdżki off road lub luksusowymi samochodami. Najlepszym prezentem dla mężczyzny...