kobieta

Wraz z końcem zimy do szaf wracają ubrania, które chroniły nas przed zimnem, ale również zasłaniały sporo ciała. Okutane w zimowe warstwy nie musiałyśmy przejmować się cellulitem na udach czy szpecącą blizną po oparzeniu – wszystko to pozostawało pod ubraniem. Nadchodzące lato wszystko zmieni. Upał wymusi kuse stroje, a te odsłonią czasem więcej niż byśmy chciały.

endermologia-3d-icoone

Z kilkoma koleżankami śmiałyśmy się kiedyś, że jeśli zostanie wynaleziona metoda skutecznego zwalczania cellulitu, to wynalazca będzie bardzo bogatym człowiekiem. Nie sądziłam wówczas, że nasze żarty tak szybko staną się rzeczywistością. Na rynku zabiegów kosmetycznych pojawił się bowiem długo wyczekiwany przez wiele z nas, innowacyjny zabieg Icoone, który pomaga walczyć z cellulitem oraz innymi niedoskonałościami naszej skóry.

Czym jest Icoone?

Zabiegi Icoone to nowoczesna metoda masażu podciśnieniowego z wykorzystaniem opatentowanej technologii Roboderm. Głowice masujące urządzenia są wyposażone w obracające się rolki, które dodatkowo wyposażono w mikroskopijne dysze podciśnieniowe. Dzięki precyzyjnym programom dopasowanym do każdego problemu skóry, głowice masujące nie tylko skutecznie walczą z defektem, ale są również niezwykle delikatne dla skóry. W trakcie masażu Icoone skóra nie jest poddawana niebezpiecznym dla niej naprężeniom, a cały zabieg nie kończy się zasinieniami czy innymi widocznymi, niepożądanymi efektami. Delikatność z jaką masaż Icoone traktuje skórę sprawia, że jest idealny do zastosowania nawet na najbardziej wrażliwych obszarach naszego ciała, dekolcie, twarzy, a nawet okolicy oczu. Specjalne mikrogłowice masujące mogą być stosowane również na samych powiekach czy ustach.

Efekty działania Icoone.

Zabieg masażu Icoone dostarcza skórze około 1180 stymulujących bodźców na każdy dm2 skóry. Bodźce nie oddziałują jedynie na powierzchnię skóry. Ich działanie koncentruje się na jej głębokich warstwach, dzięki czemu zabieg skutecznie pobudza mikrokrążenie oraz pracę systemu limfatycznego. Zdrowa i dobrze odżywiona skóra to podstawa jej dobrego wyglądu.

Dla kogo powstał zabieg Icoone?

Zabiegi Icoone powstały z myślą o każdym, kto pragnie poprawić wygląd swojej skóry, zwalczyć cellulit, czy rozprawić się z trudnym do usunięcia za pomocą ćwiczeń zlokalizowanym tłuszczem. Zabiegi Icoone są pomocne w usuwaniu blizn, ale są również stosowane w przypadku zapalenia ścięgien czy bóli mięśni. Dzięki delikatnemu działaniu masaż może być również w przypadku skóry szczególnie wrażliwej i naczynkowej. W przeciwieństwie do niektórych, bardziej inwazyjnych zabiegów kosmetycznych, masaż Icoone może być z powodzeniem stosowany bez względu na porę roku.

icoone-zabieg

Efekty a koszt zabiegu.

Efekty działania zabiegu Icoone są widoczne już po pierwszej sesji. Najlepsze efekty osiąga się jednak po kilku sesjach, dlatego w większości salonów kosmetycznych masaże Icoone oferowane są w pakietach po 5, 10 lub nawet 15 sesji. W przypadku zakupu pakietu zazwyczaj cena zabiegu zostaje objęta znaczną promocją. Widać to na przykładzie oferty:
https://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/icoone-rewolucyjna-endermologia-3d. Efekty Icoone utrzymują się przez długi czas, głównie dzięki temu, że usprawniają działanie naszych własnych systemów. Skóra staje się zdrowsza i zdrowiej wygląda.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/03/icoone-efekt-zabiegu-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/03/icoone-efekt-zabiegu-420x280.jpgBeauty WomenUrodaciało,kobieta,urodaWraz z końcem zimy do szaf wracają ubrania, które chroniły nas przed zimnem, ale również zasłaniały sporo ciała. Okutane w zimowe warstwy nie musiałyśmy przejmować się cellulitem na udach czy szpecącą blizną po oparzeniu – wszystko to pozostawało pod ubraniem. Nadchodzące lato wszystko zmieni. Upał wymusi kuse stroje, a...