włosy

Przemysł filmowy w ostatnich latach znacząco się rozwinął. Wyjście do kina stało się oczywistością, a oglądanie najnowszych ekranizacji to niemal obowiązek. Już nie tylko podziwiamy ulubionych bohaterów, ale też chcemy wyglądać i zachowywać się, jak oni. Dla wszystkich kobiet, które raz na jakiś czas pragną poczuć się niczym prawdziwa gwiazda kina, przygotowaliśmy niecodzienne zestawienie fryzur. Znajdź inspirację dla siebie!

Brązowe fale pogromczyni wampirów – ONE PIECE

Zaczynamy od amerykańskiej pozycji, która powinna być znana miłośnikom horrorów z nutką fantazji. Van Helsing (2004 r.) jest filmem o wampirach opartym na tradycyjnym modelu walki dobra ze złem. Każdy, kto go widział, nie bez powodu zachwycał się nieskazitelnie piękną Anną Valerious. Jej fryzura nie należy do wyjątkowo wyszukanych, a mimo to wywołuje ciche westchnienia mężczyzn oraz wzbudza zazdrość kobiet.

Mieć gęste i długie włosy to skryte marzenie co drugiej Polki. Pogromczyni wampirów Anna jest posiadaczką olśniewającej burzy loków. Nosi rozpuszczone włosy rozdzielone przedziałkiem po lewej stronie głowy. Pasma sięgają za ramiona, ale odsłaniają piersi, przez co fryzura jest hipnotyzująco atrakcyjna. Intensywny ciemnobrązowy kolor współgra z kostiumami w barwach burgundu i czerni. Taki sam efekt możesz osiągnąć zakładając jednoelementowy doczep z włosów naturalnych One Piece.

Włosy na żyłce są nowoczesnym sposobem na otrzymanie fryzury rodem z filmu o wampirach. Błyszczące pasma ułożone w jednym kierunku są umocowane na żyłce. Wystarczy założyć ją na głowę i schować wśród własnych włosów. Lokówką stwórz efektowne fale i ciesz się nową fryzurą jak długo zechcesz.

Gwiazda Dystryktu – SYNTETYCZNE CLIP-ON

Pamiętacie Effie Trinket z kultowej sagi Igrzyska Śmierci (2012 r.)? Charakterystyczna opiekunka trybutów dominowała fryzurą każdą scenę ze swoim udziałem. Jej ekstrawaganckie stroje i perfekcyjnie ułożone kolorowe włosy są dla odważnych kobiet niewątpliwym obiektem pożądania. Co ciekawe, takie upięcie można otrzymać niewielkim kosztem, bez udawania się do fryzjera.

Bujne, podpięte do góry, zakręcone włosy w szalonych odcieniach – to element, po którym rozpoznamy szykowną Effie. Jej fryzura w każdej ze scen idzie w parze z równie okazałą suknią w tym samym kolorze. Nie są to włosy naturalne – bohaterka stosuje peruki, bez których nie wyobraża sobie wyjścia na światło dzienne. Wygląd inspirowany oryginalną postacią uzyskamy nosząc pasma syntetyczne clip-on. Doczepy można zamówić w sklepach internetowych, np. Europe Hair.

Żeby upodobnić się do Effie, trzeba najpierw wybrać scenę, w której ekscentryczna opiekunka najbardziej się nam spodobała. W filmie ukazano kilkanaście stylizacji, z czego każda wyróżnia się innym kolorem i ułożeniem pasm. Wybierz doczepy clip-on na spince. Zakłada się je bardzo łatwo, nie narażając na żadne szkody swoich naturalnych włosów. Odcień powinien być wyrazisty, ładnie odznaczający się na tle naszej twarzy. Dla lepszego efektu zastosuj jasny puder, czyli taki, jakiego używała Effie. Pasemka podkręć i poupinaj wsuwkami, tworząc gęstą fryzurę o dużej objętości. Takie włosy będą idealnym wyborem na imprezę tematyczną albo wieczór filmowy ze znajomymi. Nie zapomnij też o dodatkach: stylizując się na gwiazdę z Igrzysk Śmierci, zadbaj o modną torebkę i dopinane kwiaty, najlepiej żywe. Wepnij je we włosy z boku głowy, jak to miała w zwyczaju nasza filmowa bohaterka.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/włosy.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/włosy-420x307.pngBeauty WomenWłosyfilmy,fryzury,uroda,włosyPrzemysł filmowy w ostatnich latach znacząco się rozwinął. Wyjście do kina stało się oczywistością, a oglądanie najnowszych ekranizacji to niemal obowiązek. Już nie tylko podziwiamy ulubionych bohaterów, ale też chcemy wyglądać i zachowywać się, jak oni. Dla wszystkich kobiet, które raz na jakiś czas pragną poczuć się niczym prawdziwa...