fryzjer

Kiedy klienci wybierają się do salonu fryzjerskiego oczekują dobrze zrobionej fryzury, przyjemnej atmosfery i relaksu. Poza tym, co oczywiste – czyli zatrudnieniem specjalistów oraz zapewnieniem im wysokiej jakości narzędzi, aby mogli tworzyć arcydzieła na głowie, powinniśmy również zadbać o luksusowe urządzenie naszego salonu. To bardzo ważne, aby wziąć pod uwagę wygodę klientów. Na co należy zwrócić największą uwagę?

Fotel fryzjerski to podstawa

Najważniejszym elementem, który należy zakupić do salonu fryzjerskiego z myślą o wygodzie klientów, jest fotel fryzjerski. Mebel ten jest istotny, ponieważ to właśnie na nim osoba czesana spędza nieraz długie godziny. Niewyobrażalnym jest, aby wyszła z naszego salonu z cudowną fryzurą, ale obolałymi plecami bądź inną częścią ciała, ponieważ fotel był twardy, niewyprofilowany i zwyczajnie niewygodny. Taki klient już do nas nie wróci, pomimo fachowej obsługi. Po prostu nie będzie miał ochoty się męczyć. Pójdzie zatem do salonu, gdzie być może specjaliści nie są aż tak dobrze wyszkoleni, jednak właściciel zainwestował w odpowiednie meble i klient może się zrelaksować, odpocząć oraz poczuć przyjemnie. Konkurować należy zatem nie tylko jakością obsługi, ale również pozostałymi elementami salonu, takimi jak właśnie fotel fryzjerski.

Gdzie szukać?

Warto jest jednak pamiętać o tym, aby fotel był z dobrej, porządnej firmy. Wtedy z pewnością posłuży dłużej i będzie odpowiedni dla większości odwiedzających salon. Warto przejrzeć również Internet, gdzie nieraz można natknąć się na atrakcyjne oferty. Sklepy, takie jak, mają bardzo ciekawą i bogatą ofertę mebli fryzjerskich, w tym foteli.

Jak wybrać fotel fryzjerski?

Oczekiwania klientów są różne, ale trzeba je uśrednić. Ważne, aby fotel był miękki, ale nie zapadający się. Od tego w dużej mierze zależy jego wygoda. Również materiał powinien być dobrze dobrany – skóra jest bardzo elegancka, ale równocześnie może być nieprzyjemna dla klientów latem, kiedy łatwo się spocić bądź delikatnie się do niej przykleić. Bardzo ważne jest to, aby fotel miał oparcie i podłokietniki. Bez tego klientowi z pewnością będzie niewygodnie. Trzy godziny na zwykłym stołku? Nieprzyjemna wizja. Dla większego luksusu można się również rozejrzeć za meblem z podnóżkiem. Dodatkowym atutem będzie pompa hydrauliczna. Fotele z pompą gazową są co prawda tańsze, jednak w praktyce nie sprawdzają się i są niewygodne zarówno dla fryzjera jak i dla klienta, ponieważ musi ciągle wstawać, aby można było regulować wysokość mebla. Warto zatem dopłacić i zakupić fotel z pompą hydrauliczną, gdzie nie ma tego problemu. Z łatwością można ustawiać wysokość fotela bez proszenia klienta o wstanie.

Spełniając oczekiwania klientów co do sprawnej obsługi na wysokim poziomie możemy zapewnić sobie wysokie zyski i dobrze prosperujący salon fryzjerski. Warto zatem zadbać o to, aby byli oni zadowoleni zarówno z dobrze wykonanej usługi jak i jakości relaksu, którego zażyli oddając się w ręce naszego salonu. Oprócz fotela i umiejętności fryzjerskich osób zatrudnionych, bardzo istotne jest także nastawienie pracowników zakładu do klientów. Dbając o jego wizerunek musimy zwrócić uwagę na każdy, najmniejszy szczegół. W ten sposób możemy osiągnąć naprawdę olbrzymi sukces.

MK
Źródło:https://modnakaja.pl/pl/meble-fryzjerskie.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/42314184_xxl-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/42314184_xxl-420x280.jpgBeauty WomenWłosyfryzjer,włosyKiedy klienci wybierają się do salonu fryzjerskiego oczekują dobrze zrobionej fryzury, przyjemnej atmosfery i relaksu. Poza tym, co oczywiste – czyli zatrudnieniem specjalistów oraz zapewnieniem im wysokiej jakości narzędzi, aby mogli tworzyć arcydzieła na głowie, powinniśmy również zadbać o luksusowe urządzenie naszego salonu. To bardzo ważne, aby wziąć pod...