kobiety

Kolczyki są noszone już przez kilkuletnie dziewczynki. Wiele z nich swoje pierwsze ozdoby do uszu otrzymało, kiedy jeszcze chodziło do przedszkola. Z biegiem czasu mini sztyfty zamienia się na kolorowe ozdoby na biglu. Im jesteśmy starsze, tym bardziej nasz gust się klaruje i miejsce różnorodności zajmuje jednolitość. Dlatego dorosłe kobiety preferują długie kolczyki, które są szykowne i wiele mówią o ich poczuciu stylu. Prezentujemy najpiękniejsze rodzaje wiszącej biżuterii zaprojektowanej do uszu.

Długie kolczyki z błyszczącą kulką

Ten typ ozdób jest popularny wśród osób, którym zależy na eleganckiej autoprezentacji. Kolczyki, które mają ponad 1 cm długości i układają się w pionowej linii, są bardzo wytworne. Spośród setek modeli, szczególnie wyróżniają się proste projekty z kulkami. Złota i srebrna biżuteria zyskuje wysublimowany charakter, kiedy posiada okrągły element pokryty cyrkoniami. Kółeczko może być w całości wyłożone kamyczkami albo mieć wbudowaną ramkę, a w niej jeden kolorowy cekin. Długie kolczyki w takiej formie sprawdzą się jako dodatek do wieczorowej stylizacji. Będą malowniczym akcentem dla każdego rodzaju urody.

Kolczyki z kryształami Swarovskiego

Kolejna propozycja kobiecej biżuterii wiszącej to kolczyki zbudowane z kryształków Swarovskiego. Kamienie mogą się układać w rozmaite kształty, a im bardziej są oryginalne, tym większy będzie ostateczny efekt wow. Białe kryształy uformowane w pokaźną kiść winogron ozdobią nawet najbardziej wymagające uszy. Błyszczące ozdoby będą widoczne spod długich włosów, więc nadają się do noszenia zarówno do koków, jak i rozpuszczonych fryzur. Mocne akcenty w postaci biżuterii na biglu pozwalają na rezygnację z innych dodatków. Śmiało można zatem wyjść z domu w kolczykach, zapominając o pasującym do nich naszyjniku.

kolczyki

Geometryczne kolczyki trójkątne

Jeszcze innym rodzajem ozdób wiszących są modele geometryczne. Ta biżuteria podbiła już serca wielu kobiet, ponieważ nieskończone możliwości projektowania z brył, pozwalają na zaspokojenie potrzeb osób o zróżnicowanych gustach. Kolczyki geometryczne są formowane w kształty figur, które znamy z lekcji matematyki. Za pomocą masywnych prostokątów, atrakcyjnych rombów i trapezów można stworzyć niesamowite konstrukcje. Gustowna jest również biżuteria złożona z trójkątów, np. z butiku Ani Kruk. W kolekcji Golden Eye znajdziesz kolczyki wiszące wykonane z żółtego, klasycznego złota. Dodatki od polskich projektantów są warte zakupu, bo pochodzą z najlepszego źródła i reprezentują wysoką jakość.

kolczyki

Pełne wdzięku kolczyki żmijki

Ozdoby nazywane żmijkami jest nietypową biżuterią na sztyfcie. Wbrew stereotypom, nie są to małe kolczyki typu kulki, lecz dość długie modele wykonane z elastycznego materiału. Metalowe, srebrne lub pozłacane nitki wiją się jak wąż, stąd też wzięła się ich zabawna nazwa. Biżuteria olśniewająco wygląda w różnorodnych połączeniach. Jej podłużny kształt wysmukla rysy twarzy osoba, która ją nosi. Dzięki czemu buzia wydaje się znacznie szczuplejsza. Uwydatnionych kości policzkowych nie trzeba dodatkowo podkreślać bronzerem, więc oszczędzamy trochę czasu. Zyskane minuty można przeznaczyć na dopracowanie fryzury na wieczór albo ostatnie poprawki przed lustrem.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/kobiety.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/kobiety-420x264.jpgBeauty WomenModakobieta,kolczyki,modaKolczyki są noszone już przez kilkuletnie dziewczynki. Wiele z nich swoje pierwsze ozdoby do uszu otrzymało, kiedy jeszcze chodziło do przedszkola. Z biegiem czasu mini sztyfty zamienia się na kolorowe ozdoby na biglu. Im jesteśmy starsze, tym bardziej nasz gust się klaruje i miejsce różnorodności zajmuje jednolitość. Dlatego dorosłe...