telefon

Kupując nowy model telefonu, większość z nas nie chce pozbawiać się możliwości zaprezentowania otoczeniu jego marki. Niestety, jeśli nie kupimy etui na telefon, narażamy się na ryzyko szybkiego uszkodzenia nowego – drogiego smartfona. Jak zatem zabezpieczyć telefon, by chronić delikatny wyświetlacz i obudowę przed porysowaniem i jednocześnie sprawić, by smartfon wciąż wyglądała atrakcyjnie? Po pierwsze, staramy się zabezpieczyć wyświetlacz telefonu, naklejając na jego powierzchnie specjalną folię ochronną lub zabezpieczając go szkłem hartowanym. Po drugie, inwestujemy w odpowiadające nam pod względem wyglądu, dopasowane do smartfona etui na telefon. Może to być etui chroniące jedynie obudowę, ale może to być również specjalny futerał na smartfona, który dodatkowo zabezpieczy wyświetlacz.

Zabezpieczenie wyświetlacza

Dotykowy ekran smartfona to ten jego element, który w największym stopniu narażony jest na uszkodzenie. Wystarczy wrzucić smartfon luzem do torebki, a powierzchnia jego wyświetlacza szybko pokryje się drobnymi ryskami. Na szczęście w sprzedaży dostępne są specjalne akcesoria GSM, które pozwalają ochronić wyświetlacz smartfona nie tylko przed porysowaniem, ale nierzadko również przed stłuczeniem. Wśród tego typu akcesoriów GSM spotykamy szkło hartowane i folię ochronną. Szkło jest grubsze i twardsze, a tym samym lepiej chroni powierzchnię wyświetlacza. Niestety ze względu na grubość, może być widoczne na powierzchni smartfona, zwłaszcza gdy ten ma zaokrąglone krawędzie. Folie ochronne są tańsze od szkła hartowanego, ale oferują niższy poziom ochrony wyświetlacza. Poza tym folie mogą częściowo zniekształcać obraz i kolory.

Zabezpieczenie obudowy

Do zabezpieczenia obudowy smartfona najczęściej wykorzystywane są różnego rodzaju sylikonowe lub gumowe etui na telefon. Wystarczy wybrać etui dopasowane rozmiarem do wielkości używanego przez siebie smartfona. Na rynku znaleźć można również specjalne serie etui dedykowane dla wybranych modeli smartfonów. Te pozwalają podkreślić urodę danego modelu telefonu i zaprezentować jego markę. Etui dedykowane dla konkretnych modeli smartfonów są do nich idealnie dopasowane, co również w pozytywny sposób przekłada się na funkcjonalność i bezpieczeństwo użytkowania smartfona – takie etui nie ma prawa zsunąć się z telefonu. Specjalnym rodzajem pokrowca na telefon są różne rodzaje futerałów. Te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego lub ze skóry. Chronią nie tylko obudowę, ale również wyświetlacz. Poza tym przez wielu użytkowników uznawane są za niezwykle eleganckie – swoim wyglądem mogą przypominać modnie skrojony portfel.

Artykuł zainspirowany został akcesoriami GSM dostępnymi na stronie https://xgsm.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/smartphone-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/smartphone-420x280.jpgBeauty WomenLifestyleit,telefonKupując nowy model telefonu, większość z nas nie chce pozbawiać się możliwości zaprezentowania otoczeniu jego marki. Niestety, jeśli nie kupimy etui na telefon, narażamy się na ryzyko szybkiego uszkodzenia nowego – drogiego smartfona. Jak zatem zabezpieczyć telefon, by chronić delikatny wyświetlacz i obudowę przed porysowaniem i jednocześnie sprawić, by...