strój kąpielowy

Nie ma chyba bardziej seksownego kostiumu niż bikini. W końcu takie stroje kąpielowe dwuczęściowe pozwalają pięknie wyeksponować kobiecą sylwetkę, podkreślając przy tym jej walory i nadając pożądanych proporcji. A jaki powstałby efekt, gdyby ten seksowny komplet wzbogacić o biżuterię? Warto dodać w ten sposób blasku strojom kąpielowym

Choć biżuteria nie kojarzy się ze strojem kąpielowym, dzięki niej możesz stworzyć wyjątkową stylizację na plażę i nie tylko, która doda ci wyszukanej elegancji, szyku i klasy. Biżuteryjne dodatki to ostatni trend i istny hit sezonu, który przykuwa spojrzenia mężczyzn. Umieszczając je na przykład w miejscu łączenia się miseczek jeszcze bardziej wyeksponujesz swój biust. Wiele modeli kostiumów ma już wszytą biżuterię, ale jeśli dysponujesz modelem, który jej nie posiada, sama możesz nadać mu modnego charakteru. Dlaczego warto dodać błysku swojemu kostiumowi?

Stroje kąpielowe dwuczęściowe – dodaj pareo i stylową broszkę

Zrobiło się chłodno i chcesz przewiązać sobie chustę przez biodra? Wychodzisz z plaży i chcesz się okryć? A może po prostu nie czujesz się swobodnie w kostiumie i chciałabyś się zasłonić? W takim przypadku przyda się pareo i elegancka broszka! Dzięki niej przewiążesz chustę przez biodra, zyskując pewność, że się nie zsunie. Stylowa broszka sama w sobie doda całości klasy i stylu. Koniecznie włóż do stylizacji duży słomkowy kapelusz, okulary przeciwsłoneczne i sandałki na szpilce. Z takim lookiem możesz śmiało ruszać do wykwintnej restauracji przy plaży.

Z pomocą eleganckiej broszki możesz przypiąć pareo nie tylko wokół bioder, ale również na ramieniu. W ten sposób stworzysz zjawiskową stylizację godną greckiej bogini.

Stroje kąpielowe dwuczęściowe z biżuterią – jak wybrać? 

Jeśli chcesz wybrać kostium z biżuterią, pamiętaj, by zwrócić uwagę na jakość dodatków. Często bowiem jest tak, że wygląda ona dość tandetnie lub odznacza się kiepską jakością. W takich przypadkach szybko się ściera lub odpadają od niej poszczególne elementy. Zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest zakup wysokiej klasy stroju kąpielowego dwuczęściowego i wzbogacenie go o pasującą i stylową broszkę. To korzystna opcja również z tego względu, że twoja osobista biżuteria będzie cię wyróżniać, nada ci indywidualnego charakteru i podkreśli twoją osobowość. Nikt na plaży nie będzie miał takiego zestawu i blasku, który będzie od ciebie bił.

Stroje kąpielowe dwucześciowe znajdziesz na e-lady.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/09/stroje_kapielowe_2019-e1568296991668.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2019/09/stroje_kapielowe_2019-420x280.jpgBeauty WomenModabiżuteria,kobieta,kostium,modaNie ma chyba bardziej seksownego kostiumu niż bikini. W końcu takie stroje kąpielowe dwuczęściowe pozwalają pięknie wyeksponować kobiecą sylwetkę, podkreślając przy tym jej walory i nadając pożądanych proporcji. A jaki powstałby efekt, gdyby ten seksowny komplet wzbogacić o biżuterię? Warto dodać w ten sposób blasku strojom kąpielowym Choć biżuteria nie...