kobieta

Kombinezony damskie należą do najchętniej wybieranych elementów garderoby. Są modne i bardzo stylowe, a prawidłowo dopasowane mogą zdziałać cuda w kwestii zakrycia mankamentów kobiecej sylwetki.

Trzeba jednak wiedzieć, jak je dobrać. A uwagę w czasie wyboru należy zwrócić na co najmniej kilka czynników.

Materiał, z jakiego wykonano kombinezon

Bardzo popularne są obecnie kombinezony uszyte z lejących się materiałów. Faktycznie, idealnie podkreślają one kobiece kształty, stanowiąc zarazem oryginalny i dosyć uniwersalny element damskiej garderoby. Niemniej jednak szukając kombinezonu dla siebie, należy zawsze pamiętać, że cienki i lejący się materiał podkreśla kształty, ale zupełnie nie nadaje się do tuszowania zbędnych kilogramów czy mankamentów sylwetki. Jeżeli kobieta ma lekką nadwagę, bardziej wskazana jest dla niej odzież damska w różne wzory. Najlepiej umieszczone w strategicznych miejscach i odwracających dzięki temu uwagę od tych części kobiecego ciała, które pozostawiają wiele do życzenia. Kombinezony także podlegają tej zasadzie.

Długość nogawki

To także bardzo ważny element wyboru kombinezonu damskiego. Otóż spodnie damskie w tym wypadku dobiera się głównie w oparciu o wzrost konkretnej kobiety. Wysokie panie mogą śmiało nosić modele z modnymi nogawkami siedem ósmych. Co więcej, takie rozwiązanie bardzo dobrze łączy się z butami na obcasie, jak i może uzupełnić je zupełnie płaskie obuwie damskie. Jednak panie o niższych wzroście powinny unikać takich projektów. W ich wypadku o wiele lepiej sprawdzi się kombinezon z krótkimi spodenkami lub nogawkami trzy czwarte. Jeżeli jednak kobieta jest bardzo niska, wówczas powinna dokładnie rozważyć zakup każdego kombinezonu, zwłaszcza tego z dłuższymi nogawkami.

Kombinezony odważne i te nieco bardziej uniwersalne

Kobiety pokochały kombinezony, więc projektanci szyją je chętnie. Co za tym idzie na rynku systematycznie pojawiają się kolejne nowe modele. Niektóre dosyć uniwersalne oraz bezpieczne, jak chociażby kombinezon z gumką na wysokości pasa. Nie brakuje jednak także odważniejszych projektów. Zdobionych na przykład frędzlami czy tych bardzo dopasowanych.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/girl-1561979_1280-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/girl-1561979_1280-420x280.jpgBeauty WomenModakobieta,kombinezon,moda,stylKombinezony damskie należą do najchętniej wybieranych elementów garderoby. Są modne i bardzo stylowe, a prawidłowo dopasowane mogą zdziałać cuda w kwestii zakrycia mankamentów kobiecej sylwetki. Trzeba jednak wiedzieć, jak je dobrać. A uwagę w czasie wyboru należy zwrócić na co najmniej kilka czynników. Materiał, z jakiego wykonano kombinezon Bardzo popularne są obecnie kombinezony uszyte...