kobieta

Firmy kosmetyczne oferują dziś ogromny wybór produktów dla wszystkich klientów. Można dopasować właściwe kosmetyki do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, czy też naczynkowej. Jedną z chętnie wybieranych marek są kosmetyki bioline, które oparte są na działaniu substancji w pełni naturalnych i bezpiecznych. W drogeriach i aptekach można znaleźć wiele propozycji, również innych marek.

Kosmetyki naturalne bioline dla całej rodziny

Bardzo ważne jest, aby wybierać kosmetyki o naturalnym składzie już dla najmłodszych członków rodziny. Noworodki można swobodnie kąpać przy pomocy czystej wody, jednak starsze dzieci wymagają już właściwej pielęgnacji. Dla nich właśnie zaprojektowano emolienty, czyli naturalne kosmetyki myjące, oparte na olejach i olejkach roślinnych. Takie kosmetyki nie zawierają szkodliwych konserwantów, czyli parabenów, jak również substancji koloryzujących, zapachowych, czy też sls-ów. Jeżeli dziecko nie jest alergikiem, z pewnością taki kosmetyk mu nie zaszkodzi. Delikatnie umyje skórę i ją nawilży, nie pozbawiając jej jednocześnie warstwy cennych bakterii, które stanowią naturalną ochronę.

Również osoby dorosłe powinny stosować kosmetyki naturalne z linii bioline lub innej. Takie kosmetyki można dopasować do potrzeb indywidualnych, jakie przedstawia skóra. Niektórzy potrzebują bowiem silnego nawilżenia, podczas gdy inni cierpią z powodu nadmiernego łojotoku i chcą swoją skórę zneutralizować i przywrócić jej odpowiednie ph. Najlepiej zaczynać od niewielkich próbek kosmetyków bioline i sprawdzać, w jaki sposób skóra na nie zareaguje. Jeśli efekt jest zadowalający, można pozwolić sobie na zakupienie całej linii, która na pewno okaże się odpowiednim wyborem.

Dlaczego tradycyjne kosmetyki nam szkodzą?

Większość osób nadal wybiera normalne, tradycyjne kosmetyki, które dostępne są na półkach drogerii. Nie można się im dziwić, ponieważ dostęp do takich kosmetyków jest obecnie najlepszy, a nie kosztują one również dużo. Prawda jest jednak taka, że skóra ludzka to bardzo cienka warstwa ochronna, która przepuszcza środki chemiczne zawarte w tradycyjnych kosmetykach i trafiają one do krwiobiegu. Wybierając takie kosmetyki, trzeba się liczyć z tym, że do naszej krwi trafią konserwanty chemiczne i inne szkodliwe składniki. Kosmetyki naturalne mają bardzo krótki skład i dzięki temu nie szkodzą. Ich jedyną rola jest pielęgnacja za pomocą naturalnych olejków i innych cennych ekstraktów. Obecnie można je kupić w wielu miejscach od ręki w bardzo dobrych cenach.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/23112946_1396445947143997_734800725_o-1200x730.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/11/23112946_1396445947143997_734800725_o-420x256.jpgBeauty WomenUrodakobieta,kosmetyki,urodaFirmy kosmetyczne oferują dziś ogromny wybór produktów dla wszystkich klientów. Można dopasować właściwe kosmetyki do pielęgnacji skóry suchej, wrażliwej, czy też naczynkowej. Jedną z chętnie wybieranych marek są kosmetyki bioline, które oparte są na działaniu substancji w pełni naturalnych i bezpiecznych. W drogeriach i aptekach można znaleźć wiele propozycji,...