perfumy

Drogerie, to miejsca, gdzie można zrobić zakupy kosmetyczne. Bardzo często także właśnie tam klienci zaopatrują się w środki czyszczące lub niezbędne artykuły higieniczne. Poza produktami do wykonywania makijażu, płynami i żelami do kąpieli, czy też proszkami do prania, w drogeriach można nabyć perfumy. Dlaczego warto właśnie tam się po nie udać?

Zalety zakupów w drogeriach

Do największych zalet, zakupów w drogeriach można zaliczyć ogromny wybór asortymentu. To doskonałe miejsce, aby zaopatrzyć się w to, czego brakuje w kosmetyczce. Pojawienie się w drogerii osobiście umożliwi także dokładne obejrzenie produktu przed zakupem. Drogerie, to także miejsca łatwo dostępne, a popularne sieciówki znaleźć można w wielu miejscach i to nie tylko w dużych miastach. Zaletą zakupów w takim miejscu, jest także to, że można poprosić o pomoc sprzedawcę, który doradzi w problematycznej kwestii, a także podpowie, na co warto zwrócić uwagę dokonując zakupów.

Dlaczego w drogerii dobrze jest kupować perfumy?

Zapach, to bez wątpienia najważniejszy czynnik podczas doboru perfum. W drogeriach można bez problemu porównać różne nuty zapachowe i wybrać odpowiednią dla siebie. Dodatkowo, na drogeryjnych półkach znajduje się naprawdę dużo flakonów z perfumami, często w bardzo przystępnej cenie. Można tam także dostać różnego rodzaju ciekawe zestawy, które poza ulubionym zapachem w formie perfum, będą zawierały także balsam do ciała lub inny kosmetyk.

Jak wybrać perfumy idealne?

Przed wyborem najbardziej odpowiedniego zapachu, dobrze jest pamiętać, o kilku ważnych aspektach:

  • Testować. Nie wystarczy kierować się opinią innych, gdyż zróżnicowane pH skóry ma wpływ na to, jak dany zapach nosi się na konkretnej osobie. Dobrze jest zatem korzystać z próbek osobiście, a dopiero później ocenić efekt.
  • Szukać ulubionych składników. Być może ulubione kremy, balsamy czy perfumy łączy jakiś wspólny mianownik? Orzeźwiające cytrusy? Słodkie kwiaty, czy też mocne intensywne zapachy? Poszukując perfum idealnych dobrze jest zastanowić się, jakie zapachy są bliskie naszemu sercu.
  • Nie wąchać wszystkiego jednocześnie. Korzystając z próbek w drogerii, dobrze jest zrobić sobie małą przerwę i pozwolić, aby nos pozbył się poprzedniego zapachu, dopiero wówczas należy testować kolejne. W przeciwnym wypadku, może się okazać, że kiedy przyniesiemy flakon do domu, zapach będzie się nam wydawał całkiem inny.
  • Rozpylać zapach na czystej skórze i chwilę odczekać. Wąchając perfumy, czujemy po kolei różne nuty zapachowe. Dobrze będzie więc zatem dać im chwilę na to, aby mogły uwolnić całą swoją moc.

Źródło: tagomago.pl

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/perfumy.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/perfumy-420x280.jpgbartek669Zapachykobieta,perfumy,uroda,zapachyDrogerie, to miejsca, gdzie można zrobić zakupy kosmetyczne. Bardzo często także właśnie tam klienci zaopatrują się w środki czyszczące lub niezbędne artykuły higieniczne. Poza produktami do wykonywania makijażu, płynami i żelami do kąpieli, czy też proszkami do prania, w drogeriach można nabyć perfumy. Dlaczego warto właśnie tam się po...