dieta

Dieta pudełkowa to najbardziej popularne określenie cateringu dietetycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz dobrze zbilansowane posiłki na cały dzień. Oszczędność czasu i wygoda takiego rozwiązania skusiła wielu celebrytów. Coraz częściej jednak korzystają z tego rozwiązania pracownicy dużych korporacji i biur, czy osoby aktywne. To dobre rozwiązanie dla zapracowanych ludzi, którym brakuje czasu na liczenie makroskładników czy codzienne zakupy.

Systematyczne odżywianie bez wysiłku

Dieta pudełkowa to nie tylko oszczędność czasu, to również najlepszy sposób na to, by zapewnić organizmowi każdego dnia porcję odpowiednio dobranych dla organizmu makro i mikroelementów oraz odpowiednią ilość kalorii. 5 posiłków z dziennego limitu jest dostarczane wcześnie rano pod drzwi domu lub mieszkania. Niektóre firmy oferują również dowóz do pracy, więc dostarczają paczkę tam, gdzie wskaże im zamawiający.

Jak wygląda odchudzanie z dietą pudełkową?

Cały proces jest bardzo prosty. Większość firm pomaga w dobraniu odpowiedniej diety, skomponowanej w oparciu o Twoją „historię odchudzania”, preferencje smakowe lub choroby czy alergie. Oferty cateringowe oprócz standardowej pełnowartościowej diety, bardzo często proponują wersję oczyszczającą, bezglutenową, a także dla diabetyków. W niektórych przypadkach wywiad przeprowadza profesjonalny dietetyk, w innych wystarczy wykwalifikowany pracownik. Następnie możesz zdecydować przez jaki okres czasu chcesz dostawać spersonalizowaną dietę na dowóz. Po spełnieniu tych kilku prostych kroków, możesz cieszyć się zbilansowaną, bogatą w witaminy i minerały dietą.

Jakie są plusy cateringu dietetycznego?

Catering dietetyczny to przede wszystkim otrzymujesz całodniowe menu oraz rozplanowane porcje posiłków, przygotowane do indywidualnych potrzeb przez dietetyka i bez konieczności samodzielnego gotowania. W związku z tym nie musisz robić zakupów, czyli oszczędzasz czas i ograniczasz pokusy, które mogą czekać na sklepowych półkach. Każde danie przygotowane jest w odpowiednich proporcjach, zatem jesz zdrowo, a przede wszystkim w mniejszych porcjach a częściej. Dzięki przygodzie z dietą pudełkową nauczysz się także zdrowo odżywiać oraz dowiesz się jakie porcję oraz proporcje konkretnych składników są dla Ciebie najlepsze.  Dodatkowo poznasz ciekawe przepisy, połączenia smaków, które będziesz mógł później stosować w codziennej diecie. Bardzo możliwe, że dzięki diecie pudełkowej spróbujesz potraw, których wcześniej nie miałeś okazji skosztować lub nauczysz się jedzenia czegoś, co wcześniej Ci nie smakowało.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/nuridieta_photo-1200x784.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/05/nuridieta_photo-420x274.pngBeauty WomenOdchudzaniedieta,dieta pudełkowa,odchudzanie,odżywanieDieta pudełkowa to najbardziej popularne określenie cateringu dietetycznego. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujesz dobrze zbilansowane posiłki na cały dzień. Oszczędność czasu i wygoda takiego rozwiązania skusiła wielu celebrytów. Coraz częściej jednak korzystają z tego rozwiązania pracownicy dużych korporacji i biur, czy osoby aktywne. To dobre rozwiązanie dla zapracowanych ludzi, którym...