muzyka

Wielu z nas uwielbia słuchać muzyki – czy to w trakcie pracy, czy podczas spokojnego wieczoru w domu. Dobra muzyka uspokaja, relaksuje oraz wprowadza nastrój – nie zawsze chodzi o ten romantyczny. Chodzi o klimat, jaki za sobą niesie, a może nawet i przesłania. Każdego roku przez polskie stacje radiowe przechodzą setki nowych piosenek – jedne staną się hitami inne nie.

Od czego zależy czy piosenka będzie hitem?

Tak naprawdę to wszystko jest w naszych rękach – rękach słuchaczy. Nie zawsze najpopularniejsze polskie piosenki to te skoczne, z chwytliwym tekstem i pozytywną muzyką. Największy wpływ na popularność piosenek okazuje się, że ma ich wpływ na emocje jakie wywołają w odbiorcach – a więc czy potrafią wzruszyć, przeszyć na wskroś, skłonić do refleksji i przemyśleń nad życiem. Jednym słowem mówiąc, chodzi o to by tekst dawał do myślenia. I nie ważne czy był stworzony kilka lat temu czy kilkadziesiąt. Popularność tak łatwo nie znika, o czym świadczą choćby takie utwory jak „Jak zapomnieć” Jeden Osiem L.

Dużo jest zagranicznych piosenek jednak nadal stawiamy na polskie utwory.

Najczęściej polskie utwory towarzysza nam na wszelkich imprezach tanecznych i mimo upływu lat nadal są tak samo popularne i lubiane. Nie tylko przez dorosłe, dojrzałe towarzystwo ale i przez młodzież, która często nie wyobraża sobie bez nich imprez. Coraz więcej tanecznych spotkań w młodym towarzystwie odbywa się w klimatach lat 50-tych, 60-tych czy 70-tych. Potwierdza to tylko, że polska muzyka jest dobra i potrafi nieść wiele dobrego. Mimo upływu lat piosenki te nadal mają tysiące, jak nie nawet miliony odsłon do tej pory świetnie sprzedają się ich płyty a nawet słuchacze potrafią bić się o bilety na koncerty.

Oczywiście każdy kolejny rok przynosi nowe utwory, nowe hity podczas letnich imprez. Część z nich powstałą wcześniej a jedynie teraz została odświeżona. Właśnie podczas lata i wakacyjnych wyjazdów mamy najwięcej czasu na udział w imprezach tanecznych, koncertach czy festiwalach. To tam swój początek mają najpopularniejsze piosenki.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/muzyka2-1200x800.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/10/muzyka2-420x280.jpgBeauty WomenLifestylehity,muzyka,piosenkiWielu z nas uwielbia słuchać muzyki – czy to w trakcie pracy, czy podczas spokojnego wieczoru w domu. Dobra muzyka uspokaja, relaksuje oraz wprowadza nastrój – nie zawsze chodzi o ten romantyczny. Chodzi o klimat, jaki za sobą niesie, a może nawet i przesłania. Każdego roku przez polskie stacje...