kobieta

Garnitur – symbol męskości, dominacji, władzy, profesjonalizmu oraz siły. Zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn, stanowił nieodzowny element garderoby każdego profesjonalisty. Czy rzeczywiście? Jeszcze do niedawna garnitur znaleźć można było wyłącznie w męskiej szafie. Dziś garnitur coraz częściej gości w garderobie kobiet. Jest to dziś jeden z podstawowych strojów formalnych dla każdej kobiety, której pozycja zawodowa wymaga profesjonalnego wyglądu.

Garnitur damski – kwintesencja elegancji

Dobrze skrojony garnitur damski, uszyty z dobrej jakości materiału, to uniwersalny strój, który posłuży przez wiele lat. Tego typu ubranie nigdy nie wychodzi z mody i jest mile widziane zarówno w miejscu pracy, jak i w środowisku pozazawodowym. Kobieta ubrana w garnitur sprawia wrażenie zdecydowanej, pewnej siebie, dążącej do celu. Wywiera to odpowiednie wrażenie na współpracownikach, a samej kobiecie dodaje szyku i profesjonalizmu.

Zawsze elegancka, prestiżowa, wyglądająca nienagannie – kobieta ubrana w garnitur damski zawsze zada szyku. Nigdy nie będzie miała wątpliwości, czy ubrała się adekwatnie do sytuacji.

Wariacje na temat damskiego garnituru

Klasyczny garnitur damski, wpisujący się w dress code niemal każdej firmy, to prosty krój, dobrej jakości materiał oraz gładka faktura. Najczęściej na firmowych korytarzach zobaczyć można kobiety ubrane w garnitur szary, granatowy czy czarny. Jeśli jednak w firmie nie obowiązuje surowy dress code, zaś kobieta chce wykazać się nutką fantazji, wtedy do wyboru są bardziej odważne propozycje. Warto wspomnieć chociażby garnitur w kolorze bordo, wrzosowym czy białym. Można zdecydować się także na przełamujący monotonię koloru wzór – kratę czy pepitkę, a także ciekawe i innowacyjne materiały, takie jak strojny żakard.

Także monochromatyczny garnitur pozostawia możliwość do ciekawego skomponowania stroju. Wystarczy dodatek apaszki w żywych kolorach, jedwabnej bluzki czy… T -shirta z barwnym nadrukiem. Garnitur daje dużo możliwości do stworzenia zarówno profesjonalnego, jak i mniej formalnego, a nawet lekko sportowego looku.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/morebyless-garnitur-3-e1493195759641.pnghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/04/morebyless-garnitur-3-420x279.pngBeauty WomenModagarnitur,kobieta,moda,stylGarnitur - symbol męskości, dominacji, władzy, profesjonalizmu oraz siły. Zarezerwowany wyłącznie dla mężczyzn, stanowił nieodzowny element garderoby każdego profesjonalisty. Czy rzeczywiście? Jeszcze do niedawna garnitur znaleźć można było wyłącznie w męskiej szafie. Dziś garnitur coraz częściej gości w garderobie kobiet. Jest to dziś jeden z podstawowych strojów formalnych dla...