świeta

Święta tuż, tuż i w związku z tym, w każdym celebrującym Boże Narodzenie gospodarstwie domowym przybywa codziennych obowiązków. Zasłony gotowe do prania czekają w kolejce zaraz za myciem okien, podłóg i dawno nie używanej zastawy stołowej. Ten mnożący się z każdym kolejnym dniem zestaw zadań nieco obniża ekscytacje, która zwykle towarzyszy dzieciom wbiegającym za zasłony gotowe by wypatrzeć pierwszą gwiazdkę.

Czasem warto trochę zwolnić i pomyśleć czym naprawdę powinniśmy się zająć, co właściwie jest niezbędne, aby czas świąt był radosnym doznaniem w gronie najbliższych, bez zbędnego wysiłku.

Odpowiedzialne planowanie zadań

Zwykle wystarczy lekka korekta wystroju wnętrza domu, aby był on gotowy na przyjęcie gości. Odpowiednie zasłony gotowe, na których tle świąteczne drzewko ustrojone przez całą rodzinę będzie prezentowało się przepięknie, nadadzą domu odpowiedni charakter. Urabianie rąk podczas porządków odbiera ducha gwiazdki. Racjonalizowanie priorytetów w tej masie obowiązków to niemalże sztuka przetrwania. Odpowiedni podział prac i  święta znów kojarzyć się będą  z wesołymi zabawami, a nie odpoczynkiem po trudach ich przygotowania. Odrobina dziecięcej fantazji i znów zasłony gotowe staną się nieodzownym elementem oczekiwania na prezenty.

Cuda świątecznego czasu

Wigilia to magiczny czas. Pierwsza gwiazdka z nieba, to moment całorocznych oczekiwań zarówno u dzieci jak i wśród dorosłych. Każdy lubi dostawać prezenty, a ich dyskretne podłożenie pod choinkę niejednokrotnie graniczy z cudem. Zasłony gotowe mogą pomóc ukryć paczki do momentu, gdy podczas konspiracji, ktoś przyciągnie ulotną uwagę dzieci  w innym pomieszczeniu i umożliwi błyskawiczne zaaranżowanie wizyty świętego Mikołaja. Pragnąc stworzyć intymną atmosferę w trakcie składania sobie życzeń przy łamaniu opłatka, warto zaciągnąć zasłony gotowe i w ten sposób „odciąć” nasz idylliczny dom od problemów reszty świata. Daje to możliwość prawdziwego celebrowania magii wspólnych chwil.

Łatwość zaimponowania innym

Nikt nie lubi tego mówić, ale święta to również okres kiedy mamy najwięcej w skali roku okazji do zdobycia podziwu naszych najbliższych. Wachlarz możliwości rozciąga się tu szeroko od popisów kulinarnych, przez zachwycające prezenty i atrakcyjne kreacje siebie i swojego lokum. Pierwszym polem do popisu jest zawsze ubranie choinki. Dopasowanie ozdób do aranżacji wnętrza często dostarcza kilku kłopotów, warto więc się zaopatrzyć w zasłony gotowe i idealnie pasujące  do gwiazdkowych detali. Wówczas nasz sukces podziwiać będą również sąsiedzi.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/christmas-tree-1111031_640.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/christmas-tree-1111031_640-420x234.jpgBeauty WomenKategoria-wpisowdom,przygotowania,rodzina,świętaŚwięta tuż, tuż i w związku z tym, w każdym celebrującym Boże Narodzenie gospodarstwie domowym przybywa codziennych obowiązków. Zasłony gotowe do prania czekają w kolejce zaraz za myciem okien, podłóg i dawno nie używanej zastawy stołowej. Ten mnożący się z każdym kolejnym dniem zestaw zadań nieco obniża ekscytacje, która...