catering

Umówmy się, są osoby, które kochają gotować. Osoby dla których regularne chodzenie na zakupy spożywcze po całym dniu spędzonym w pracy nie jest problemem. Tym osobom nie przeszkadza wypakowywanie i układanie produktów na półkach w lodówce, czy w szafkach. Osoby te kochają później, dokładnie z tych produktów, ugotować coś pysznego dla siebie i bliskich. Własnoręcznie. We własnej kuchni. Jedzenie sprawia im ogromną przyjemność i wielką satysfakcję. I wiecie co? I super!

Ale pamiętajmy też i o tych, którzy również kochają dobrze jeść, ale za to, albo nie lubią zakupów, albo nie mają czasu gotować, albo po prostu nie lubią gotować. Oni też mają prawo do pysznych posiłków. Jesteś jedną z tych osób? Koniecznie czytaj dalej i dowiedz się jak catering dietetyczny może wpłynąć na jakość twojego życia.

Jeżeli więc:

  • dużo pracujesz i nie masz czasu gotować
  • albo masz czas gotować, ale po prostu nie lubisz
  • lub nie lubisz gotować i nie masz czasu

to oznacza, że koniecznie powinieneś dowiedzieć się czym w ogóle jest idea diety pudełkowej i zapoznać się z firmami oferującymi catering dietetyczny w Twoim mieście. Dlaczego? Bo to dzięki nim będziesz mógł dobrze i zdrowo jeść przez cały dzień.

Catering dietetyczny, czyli co to właściwie jest?

Catering dietetyczny, czy też dieta pudełkowa to zestaw posiłków na cały dany dzień, które są dostarczane do domu lub do pracy wcześnie rano. To oznacza, że budząc się rano, nie musisz myśleć o tym co zjesz danego dnia, czy zastanawiać się co z lodówki nadaje się jeszcze zjedzenia. Po prostu budzisz się, wstajesz, otwierasz drzwi, a torba z cateringiem dietetycznym już na ciebie czeka. To tyle teorii.

Najlepsze dieta pudełkowa, czyli jak wybrać najlepszy catering dietetyczny

W środku takiej torby z cateringiem znajdziesz oczywiście przysłowiowe pudełka. Inaczej mówiąc szczelnie zapakowane, podpisane dania na każdą porę dnia. To ile tych pudełek masz, albo ile kalorii mieści się w każdym z nich zależy w dużej mierze od Ciebie.

Dla przykładu, jedna z firm specjalizująca się w dietach pudełkowych w Warszawie oferuje kilka różnych diet do wyboru. To oznacza, że gdy składasz u nich zamówienie możesz wybrać ile kalorii chcesz codzienne jeść (np. 1500 kcal, 2000 kcal etc), czy chcesz jeść normalne dania, czy raczej wolisz ograniczyć mięso, lub spróbować diety paleo. A może jesteś sportowcem i potrzebna jest Ci właśnie dieta pudełkowa dla sportowców. Albo chcesz schudnąć i wolisz dietę redukcyjną. Opcji jest cała masa. Na szczęście w Pomelo Food Company można liczyć na bezpłatną pomoc dietetyka przy wyborze diety.

Catering dietetyczny i co dalej

Gdy dietetyk zaproponuje odpowiednią dla nas dietę to już nie pozostaje nic innego jak wybrać adres codziennych dostaw i cieszyć się z pysznych posiłków każdego dnia. Bez gotowania i spędzania długich godzin w kuchni. Proste prawda? Macie swoje doświadczenia z firmami oferującymi catering dietetyczny w Warszawie? Dajcie koniecznie znać!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/catering-pomelo-1200x900.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2018/03/catering-pomelo-420x315.jpgBeauty WomenOdchudzaniecatering,dieta,odchudzanieUmówmy się, są osoby, które kochają gotować. Osoby dla których regularne chodzenie na zakupy spożywcze po całym dniu spędzonym w pracy nie jest problemem. Tym osobom nie przeszkadza wypakowywanie i układanie produktów na półkach w lodówce, czy w szafkach. Osoby te kochają później, dokładnie z tych produktów, ugotować coś...