zabieg

W momencie pojawienia się na skórze pierwszych oznak starzenia, zdecydowana większość kobiet rozpoczyna natychmiastową walkę o przywrócenie jej utraconej elastyczności. Jak się okazuje największą uwagę skupiamy wówczas wyłącznie na twarzy, a przecież także wygląd skóry szyi i dekoltu może zdradzić nasz wiek. W ostatnich miesiącach dużą popularność i sympatię wśród klientek gabinetów kosmetycznych zyskał zabieg Bloomea. Czym się charakteryzuje? Jak wygląda jego przebieg? Jakich efektów należy się spodziewać?

Bloomea tip corps – prosty sposób na młody wygląd

Wbrew temu co mogłoby się nam wydawać zmarszczki pojawiają się nie tylko na naszej twarzy. Bardzo często stają się one widoczne także na szyi. Ich widoczność pogłębia zarówno upływ czasu, jak i nieodpowiednia postawa. Ciągłe garbienie się i przesiadywanie z głową spuszczoną również niekorzystnie wpływają na wygląd skóry w tym miejscu. Innymi czynnikami sprzyjającymi powstawaniu zmarszczek są: brak aktywności fizycznej, niewłaściwa dieta, nieodpowiednia pielęgnacja skóry, stosowanie używek itp. Jak walczyć z widocznymi, poziomymi bruzdami na szyi? O ile w początkowej fazie wystarczy zadbać o odpowiednią domową pielęgnację, tak już w późniejszym okresie niezbędne jest skorzystanie z właściwości profesjonalnych zabiegów kosmetycznych. Jednym z nich jest Bloomea. To innowacyjny zabieg wykonywany przy użyciu specjalistycznej aparatury, który w tym konkretnym przypadku dodatkowo wyposażany jest w końcówkę “tip corps”.

Przebieg i efekty wykonanego zabiegu Bloomea tip corps

Urządzenie do przeprowadzenia zabiegu Bloomea, zaprojektowane zostało w oparciu o najnowszą technologię, która umożliwia mu pracę aż w trzech różnych trybach, co z kolei przekłada się na efekty zabiegu. Więcej informacji związanych ze specyfikacją działania oraz zastosowaniem tego urządzenia dostępnych jest na stronie internetowej https://bloomeapolska.pl/. Zabieg jest w pełni bezbolesny i bezpieczny dla zdrowia pacjentek. Jeżeli chodzi o efekty to są one widoczne natychmiast i objawiają się znaczną poprawą uelastycznienia i nawilżenia skóry. W przypadku szyi i dekoltu zaleca się wykonanie serii minimum pięciu zabiegów. Po zakończeniu terapii skóra poddawana zabiegowi Bloomea staje się wyraźnie wygładzona, napięta i ujędrniona. Co więcej ten Blomea tip corps ujednolica koloryt skóry, a także wspomaga walkę z przebarwieniami posłonecznymi oraz tzw. plamami starczymi. W celu utrzymania uzyskanych efektów wskazane jest ponowne przeprowadzenie serii zabiegów Bloomea, po upływie określonego czasu.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/slider-1.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2020/01/slider-1-420x420.jpgBeauty WomenUrodaskóra,szyja,urodaW momencie pojawienia się na skórze pierwszych oznak starzenia, zdecydowana większość kobiet rozpoczyna natychmiastową walkę o przywrócenie jej utraconej elastyczności. Jak się okazuje największą uwagę skupiamy wówczas wyłącznie na twarzy, a przecież także wygląd skóry szyi i dekoltu może zdradzić nasz wiek. W ostatnich miesiącach dużą popularność i sympatię...