anglia

Anglia to kraj dżdżysty i kojarzący się z ciągłym deszczem. W dużej mierze to prawda, jednak nie przeszkadza to w jego dynamicznym rozwoju, który szczególnie widać w Londynie. To historyczne miasto to nie tylko Big Ben i zabytki, ale też niezliczone puby, bary, dyskoteki i kluby, w których możesz spędzić niezapomniane chwile. Nie brak też butików i sklepów najlepszych projektantów, gdzie kupisz zawsze modne rzeczy. Na podróż tam możesz zdecydować się w każdej chwili – i na pewno nie zrujnujesz nią osobistego budżetu.

Bilet do Anglii – w dwie strony i tanio!

Dzięki tanim liniom lotniczym możesz nabyć bilet do Anglii w dwie strony (czyli tam i z powrotem) za cenę wynoszącą nawet 150 złotych! Jest to możliwe dzięki tanim liniom lotniczym. Czym różnią się one od zwykłych? Tanie bilety są możliwe dzięki korzystaniu przez przewoźnika z mniejszych lotnisk w mieście docelowym. Główny port lotniczy w Londynie to Heathrow, są jednak jeszcze dwa – Luton i Gatwick. Dla przewoźników opłaca się korzystanie z nich, ponieważ ponoszą wówczas mniejsze koszty, co z kolei przekłada się na mniejsze ceny biletów.  Jeśli kupujesz bilet do Anglii, pamiętaj, że w odróżnieniu od standardowych linii lotniczych jest tu nieco mniejszy komfort, który jednak w tym krótkim, trwającym zaledwie 2-3 godziny locie, nie powinno przeszkadzać. A co konkretnie to oznacza? Na pokładach tanich linii nie ma także numerowanych, wydzielonych miejsc – każdy siada tam, gdzie akurat jest wolne, choć u niektórych przewoźników można za dodatkową opłatą kupić bilety z pierwszeństwem wejścia na pokład, co daje duże szanse na zarezerwowanie takiego miejsca, które będzie się najbardziej podobać. Ograniczony jest także limit bagażu (20-25 kg), brak darmowego poczęstunku na pokładzie. I to.. wszystko. Nie jest tak źle, prawda?

Jak dostać się do centrum?

Obojętnie, który port lotniczy w Londynie będzie miejscem lądowania Twojego samolotu, do śródmieścia dostaniesz się bez problemu. Zarówno lotnisko Gatwick, ja i Luton mają wygodne połączenia kolejką miejską, autobusami, a także można na miejscu wziąć taksówkę lub wynająć samochód – pamiętaj o ruchu lewostronnym! Koszty biletów i przejazdów znajdziesz bez problemu w sieci, podobnie jak i informacje o innych cenach w mieście.

Gdzie znaleźć najlepsze połączenia?

Nie musisz przeglądać dziesiątek stron przewoźników, aby znaleźć najlepsze połączenie. Wystarczy odwiedzić stronę serwisu FRU, który gromadzi wszystkie informacje o rejsach i umożliwia zakup biletu na wybrany przez Ciebie samolot. Możesz również dzięki niemu zarezerwować  sobie nocleg na miejscu – serwis ten współpracuje z hotelami i oferuje atrakcyjne ceny za noclegi.

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/anglia-deszczowa-ale-atrakcyjna.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/11/anglia-deszczowa-ale-atrakcyjna-420x279.jpgBeauty WomenLifestyleanglia,latanie,podróże,samolotAnglia to kraj dżdżysty i kojarzący się z ciągłym deszczem. W dużej mierze to prawda, jednak nie przeszkadza to w jego dynamicznym rozwoju, który szczególnie widać w Londynie. To historyczne miasto to nie tylko Big Ben i zabytki, ale też niezliczone puby, bary, dyskoteki i kluby, w których możesz...