dieta 5kg w tydzień

Nieprawdopodobna metoda na odchudzanie – schudniesz bez konieczności stosowania rygorystycznych diet oraz ciężkich treningów na siłowni. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Rozwiązaniem jest dieta 8-godzinna twórców Davida Zinczenko oraz Peter’a Moore.

Jak schudnąć 5 kg w tydzień?

Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, to czas to zmienić. Już niedługo znów będziesz mieć ciało jak nastolatka, i to wszystko bez ograniczania jedzenia. Musimy pamiętać, że to my mamy duży wpływ na to, jak szybko nasz organizm spala tłuszcz. Tych dwóch specjalistów opisało w swej książce koncepcję, która zakłada, że jemy tylko 8 godzin dziennie. Wydaje się to mało, ale przez 1/3 doby możemy jeść to, na co mamy tylko ochotę.

Schudnij szybko i skutecznie!

Dzięki tej metodzie można zgubić nawet do 5 kilogramów w ciągu tygodnia! Twórcy argumentują sukces swojej diety faktem, że kluczowy jest tutaj czas na trawienie pokarmu. A w tej diecie dajemy naszemu organizmowi go sporo.

Pochwalcie się swoimi wynikami po skończonej kuracji odchudzającej!

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/dieta-5kg.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2016/08/dieta-5kg-420x267.jpgBeauty WomenOdchudzaniedieta,dieta 8 godzin,odchudzanie,zdrowieNieprawdopodobna metoda na odchudzanie – schudniesz bez konieczności stosowania rygorystycznych diet oraz ciężkich treningów na siłowni. Czy to możliwe? Oczywiście, że tak! Rozwiązaniem jest dieta 8-godzinna twórców Davida Zinczenko oraz Peter'a Moore. Jak schudnąć 5 kg w tydzień? Jeśli nie jesteś zadowolona ze swojej sylwetki, to czas to zmienić. Już niedługo...