oczy

Czy wiesz, że wystarczy trzystopniowy rytuał pielęgnacyjny, aby Twoja skóra odzyskała zdrowy i piękny wygląd? Poznaj i pokochaj kosmetyki z Aktywnym Kolagenem Morskim!

Pierwsza faza – oczyszczanie

Pierwszym krokiem do młodej i pięknej skóry jest jej oczyszczanie. Oczywiście możesz myć ją po prostu wodą, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest np. mgiełka z cynkiem (który doskonale wpływa na odnowę skóry) oraz chitozanem (tworzącym niewidzialną barierę chroniącą przed zanieczyszczeniami z zewnątrz). Dzięki temu dokładnie oczyścisz skórę, ale również zyskasz uczucie świeżości – pamiętaj, aby oczyszczać skórę systematycznie rano i wieczorem. Co pewien czas stosuj delikatny peeling, dzięki któremu pozbędziesz się martwego naskórka – bądź jednak ostrożna, ponieważ zbyt mocny może podrażnić Twoją skórę i spowodować uszkodzenia. Podczas oczyszczania możesz także przeprowadzić masaż pobudzający (szczególnie wokół nosa i brody), który pozytywnie wpłynie na krążenie, ale również pozwoli lepiej wchłonąć się substancjom aktywnym.

Druga faza – regeneracja

Kolejnym krokiem po oczyszczeniu skóry jest jej regeneracja. Najlepszym wyborem będą skondensowane produkty takie jak serum z Aktywnym Kolagenem Morskim. Dzięki dobranym w odpowiednich proporcjach najwyższej jakości składnikom dostarczysz swojej skórze wszystko, czego potrzebuje – wspomagając naturalną regenerację komórek. Kosmetyki z kolagenem morskim pozwolą również uzyskać młodą i jędrną skórę poprzez oddziaływanie na proces odnowy i odbudowy elastyny. Warto, aby oprócz drogocennego kolagenu, preparat zawierał również np. złoto koloidalne (m.in. pobudza wymianę jonów), kwas hialuronowy (posiadający właściwości wygładzające i nawilżające), czy jaśmin (działa łagodząco oraz uszczelnia barierę lipidową). Jeśli twoim celem jest uzyskanie efektu młodej, pięknej i zregenerowanej skóry, kosmetyki z Aktywnym Kolagenem Morskim będą doskonałą odpowiedzią na twoje potrzeby. Całą gamę najwyższej jakości produktów, znajdziesz na stronie: https://praelskincare.com/ 

Trzecia faza – nawilżenie

Ostatnim krokiem w rytuale pielęgnacyjnym skóry jest jej  odpowiednie nawilżenie. Pamiętaj jednak, że Twoja skóra ma inne potrzeby w dzień i  nocy, dlatego preparaty (np. krem), które stosujesz, powinny być zróżnicowane – lżejsze formuły z filtrem UV  do pielęgnacji na dzień i bardziej odżywcze do pielęgnacji nocnej.  Rano stosuj kremy zawierające m.in. kwas ferulowy (o działaniu antyoksydacyjnym), ekstrakt z zielonej herbaty (ochrona przed wolnym rodnikami), czy proszek z pereł (doskonale nawilżający i pobudzający naturalne procesy). Natomiast na noc stosuj preparaty z bajkaliną, która wyróżnia się silnym działaniem przeciwutleniającym.

Pamiętaj, jeśli wyrobisz sobie pozytywny nawyk, cały proces zajmie Ci dosłownie kilka minut dziennie, a Twoja skóra odpłaci Ci młodym i pięknym wyglądem.

 

http://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-e1503134888211.jpghttp://beauty-women.pl/wp-content/uploads/2017/08/oczy-420x278.jpgBeauty WomenUrodakobieta,skóra,urodaCzy wiesz, że wystarczy trzystopniowy rytuał pielęgnacyjny, aby Twoja skóra odzyskała zdrowy i piękny wygląd? Poznaj i pokochaj kosmetyki z Aktywnym Kolagenem Morskim! Pierwsza faza – oczyszczanie Pierwszym krokiem do młodej i pięknej skóry jest jej oczyszczanie. Oczywiście możesz myć ją po prostu wodą, ale zdecydowanie lepszym rozwiązaniem jest np. mgiełka...